Hitchcock

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Hitchcock (Film (2012) Reż.Sacha Gervasi) ,

Artykuły - Hitchcock (32)

 • "Bates Motel": Hitchcock przed "Psychozą"

  "Bates Motel": Hitchcock przed "Psychozą"

  Wiadomość ta ucieszy zapewne nie tylko fanów Hitchocka. 14 kwietnia, w zaledwie parę tygodni po amerykańskiej premierze, 13th Street Universal pokaże pierwszy odcinek najnowszego dzieła producentów serialu "Zagubieni" - "Bates Motel".
 • Jessica Biel patrzy na świat inaczej

  Jessica Biel patrzy na świat inaczej

  Jest sławna, bogata i szczęśliwie zakochana. - Moje życie przypomina bajkę - mówi Jessica Biel. Hollywoodzka aktorka ma powody do radości. Nie dość, że w 2012 roku zagrała aż w trzech filmach - "Pamięć absolutna", "Hitchcock" i "Trener bardzo osobisty" - to jeszcze od niedawna jest żoną znanego muzyka Justina Timberlake'a.
 • Scarlett Johansson zaręczona?

  Scarlett Johansson zaręczona?

  Scarlett Johansson została niedawno przyłapana z diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym, co wywołało falę plotek, że piękna aktorka zaręczyła się ze swoim chłopakiem, Romainem Dauriacem.
 • Helen Mirren liczy na Oscara

  Helen Mirren liczy na Oscara

  Laureatka Nagrody Akademii, brytyjska aktorka Helen Mirren wymieniana jest wśród faworytów przyszłorocznych Oscarów za rolę w filmie "Hitchcock". Gwiazda liczy, że w gronie zwycięzców znajdzie się także sam film.
 • "Hitchcock był niebezpiecznym dewiantem"

  "Hitchcock był niebezpiecznym dewiantem"

  Aktorka Tippi Hedren, która zagrała główną role w "Ptakach" Alfreda Hitchcocka, określiła reżysera jako "niebezpiecznego dewianta", który zrujnował jej karierę.
 • Scarlett Johannson i Hitchcock

  Scarlett Johannson i Hitchcock

  Scarlett Johansson zobaczymy w filmie "The Making of Psycho". Hollywoodzka gwiazda zagra Janet Leigh, aktorkę najbardziej znaną ze słynnej sceny pod prysznicem z filmu "Psychoza" Alfreda Hitchcocka.
 • Odnaleziono fragmenty pierwszego filmu Hitchcocka

  Odnaleziono trzy rolki pierwszego filmu słynnego reżysera Alfreda Hitchcocka "The White Shadow" (biały cień) z 1923 roku - podało nowozelandzkie archiwum filmowe.
 • "Dubel", czyli Hitchcock z recyklingu

  "Dubel", czyli Hitchcock z recyklingu

  "Dubel", reż. Johan Grimonprez, Belgia 2009, dystrybutor: Nowe Horyzonty, premiera kinowa: 30 kwietnia 2010
 • Fobie gwiazd

  Fobie gwiazd

  Wydaje się, że życie gwiazd to bajka. Tymczasem sławne osoby cierpią z powodu lęków, które zwykłym śmiertelnikom wydają się dziwne lub nawet śmieszne. Poznaj mroczny świat urojonych potworów, które gnębią celebrytów.
 • Hitchcock i "Teraz albo nigdy!"

  Hitchcock i "Teraz albo nigdy!"

  Kiedy mężczyzna kocha kobietę jest w stanie zrobić i poświęcić wiele, by ją zdobyć. Andrzej Bosz (Mateusz Damięcki) również nie cofnie się przed niczym, by usłyszeć z ust Basi (Kasia Maciąg) upragnione "tak". Czasami jednak niekonwencjonalne działania przynoszą trudne do przewidzenia konsekwencje.

Filmy - Hitchcock (3)