Henryk Kasperczak

Artykuły - Henryk Kasperczak (426)

Filmy - Henryk Kasperczak (15)

 • Henryk Kasperczak. Piłkarskie legendy Orłów. Wideo

  Henryk Kasperczak to przykład piłkarza, który został też uznanym trenerem po zakończeniu piłkarskiej kariery.
 • Henryk Kasperczak dla Interii: W Polsce piłkarz będzie się przyglądał rywalowi z dwóch metrów? Wideo

  We Francji sezon został zakończony tak jak myślałem, to jest dobra decyzja dla tego kraju. A w Polsce? Jestem zdziwiony tym, że chcą dokończyć sezon, za bardzo nie rozumiem na jakiej podstawie. Pod koniec maja ma wystartować liga, a przecież największy wzrost liczby zachorowań jeszcze przez Polskę nie przeszedł. Boję się o to jak ma wyglądać sezon nad Wisłą, bo kontakt piłkarzy będzie cały czas. Przecież nie może być takiej sytuacji, że ktoś będzie prowadził piłkę, a zawodnik przeciwnej drużyny będzie stał od niego w odległości dwóch metrów i się będzie przyglądał? - mówi w rozmowie z Interią były selekcjoner reprezentacji Tunezji i były trener Wisły Kraków Henryk Kasperczak.
 • Henryk Kasperczak dla Interii o renegocjacjach kontraktów piłkarzy: Środowisko jest zróżnicowane. Wideo

  Nie wszyscy są przyzwyczajeni do rozmów o renegocjacjach kontraktów, nie każdy ma gest, żeby się zgodzić na obniżkę pensji, ale nie można za to kogoś obwiniać. To jest temat, którego szybko nie rozwiążemy. Zawód piłkarza to nie jest zresztą zawód w którym zarabia się najwięcej, choć oczywiście są to spore wynagrodzenia. Nie można komuś zazdrościć, że ktoś zarabia większe pieniądze od drugiego - mówi w rozmowie z Interią były szkoleniowiec m.in Wisły Kraków i były selekcjoner reprezentacji Tunezji Henryk Kasperczak.
 • Henryk Kasperczak dla Interii: Nie ma szans, żeby wznowiono rozgrywki we Francji. Wideo

  Sytuacja jest katastroficzna. Uważam, że nie ma szans, żeby rozgrywki zarówno we Francji jak i w Polsce zostały wznowione. Nie wierzę w to, choć na co dzień jestem optymistą. Jak patrzę na niektórych polityków i ich zachowania, na ich uśmiechy, to nie jestem w stanie tego zrozumieć - mówi w rozmowie z Interią przebywający obecnie we francuskim Saint Etienne Henryk Kasperczak.