heidfeld

Artykuły - Heidfeld (217)

 • Heidfeld odpuszcza i odchodzi z Lotus - Renault

  Heidfeld odpuszcza i odchodzi z Lotus - Renault

  Nick Heidfeld oficjalnie rozstał się z teamem Lotus - Renault. Niemiec wycofał pozew sądowy i ostatecznie oddał swoje miejsce w zespole Bruno Sennie.
 • Senna zastąpi Heidfelda w teamie Renault

  Senna zastąpi Heidfelda w teamie Renault

  Brazylijczyk Bruno Senna zastąpi Niemca Nicka Heidfelda w drugim bolidzie teamu Renault w Grand Prix Belgii (26-28 sierpnia), 12. eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Informację o tym podał oficjalnie luksembursko-malezyjski zespół.
 • Heidfeld wyleci z Lotus - Renault?

  Heidfeld wyleci z Lotus - Renault?

  Zmiennik Roberta Kubicy Nick Heidfeld, może wkrótce pożegnać się z żółto - czarnym bolidem. Nie chodzi bynajmniej, tylko o słabe wyniki Niemca.
 • GP Monaco: Heidfeld zawiedziony treningami

  GP Monaco: Heidfeld zawiedziony treningami

  Nick Heidfeld z teamu Lotus Renault podczas czwartkowych treningów kręcił czasy, które nie były zbyt optymistyczne przed Grand Prix Monako. Niemiec był bardzo rozczarowany osiągami bolidu R31.
 • Konflikt w Renault? Heidfeld pogroził Pietrowowi

  Konflikt w Renault? Heidfeld pogroził Pietrowowi

  Po ostatnim Grand Prix Turcji, zespół Lotus Renault nie ma wielu powodów do zadowolenia. Team Roberta Kubicy kolejny raz kończy wyścig poza pierwszą piątką. Na dodatek, najprawdopodobniej rodzi się konflikt wśród kierowców.
 • Formuła 1: KERS aktywowany nogą?

  Formuła 1: KERS aktywowany nogą?

  System odzyskiwania energii KERS jest jednym z decydujących elementów technologicznych w dotychczasowych zmaganiach kierowców Formuły 1. Nic zatem dziwnego, że inżynierowie stale usprawniają "dopalacze" stosowane w swoich bolidach.
 • Vettel znów najszybszy, Heidfeld uszkodził bolid

  Vettel znów najszybszy, Heidfeld uszkodził bolid

  Broniący tytułu mistrza świata Niemiec Sebastian Vettel (Red Bull Racing) był ponownie najszybszy na treningu przed niedzielnym wyścigiem o Grand Prix Chin w Szanghaju, trzeciej eliminacji Formuły 1.
 • Jest decyzja. Heidfeld zamiast Kubicy

  Po 8 godzinach zakończyła się trzecia i ostatnia zarazem operacja Roberta Kubicy, który 6 lutego odniósł ciężkie obrażenia w wypadku samochodowym w rajdzie w Ligurii.
 • Pietrow doradzał Heidfeldowi

  Pietrow doradzał Heidfeldowi

  Witalij Pietrow pod nieobecność Roberta Kubicy ma więcej pracy podczas przedsezonowych testów. Rosjanin w wywiadzie dla rodzimego portalu F1News.ru opowiada o trwających przygotowaniach, sytuacji w zespole i nowym bolidzie.
 • Nick Heidfeld wraca do bolidu F1

  Nick Heidfeld wraca do bolidu F1

  Niemiecki kierowca teamu Sauber Nick Heidfeld, wraca do Formuły 1 i w ostatnich wyścigach sezonu będzie kierowcą teamu Sauber. - Nigdy nie myślałem, że moja kariera jako kierowcy wyścigowego na poziomie F1 jest skończona. Wracam do bolidu i w najbliższych wyścigach zamierzam dać z siebie wszystko - stwierdził Heidfeld.