Harvey Weinstein

Artykuły - Harvey Weinstein (35)

 • Nowe oskarżenia pod adresem Weinsteina. Nie chodzi o molestowanie

  Nowe oskarżenia pod adresem Weinsteina. Nie chodzi o molestowanie

  To, że pojawiają się kolejne osoby, które wysuwają oskarżenia pod adresem Harveya Weinsteina nie zaskoczą raczej nikogo. Dotyczą one nie tylko gwałtów i molestowania, za które upadły producent został niedawno skazany Okazuje się, że Weinstein swoją pozycję wykorzystywał nie tylko do tuszowania napaści na kobiety, ale i w sprawach zawodowych, grożąc filmowcom zniszczeniem ich karier. Tak było w przypadku animacji "Księżniczka Mononoke".
 • Nowe oskarżenia pod adresem Harveya Weinsteina

  Nowe oskarżenia pod adresem Harveya Weinsteina

  Minęły niecałe dwa miesiące od wyroku, na mocy którego producent filmowy Harvey Weinstein został skazany na 23 lata pozbawienia wolności. To jednak nie koniec jego kłopotów z prawem. Do zarzutów, jakie czekają na rozpatrzenie m.in. w sądzie w Los Angeles, doszły te, które trafiły do sądu w Wielkiej Brytanii.
 • Ron Perlman: Harvey Weinstein i ręka lepka od moczu

  Ron Perlman: Harvey Weinstein i ręka lepka od moczu

  W 2018 roku świat obiegła wiadomość, którą zakomunikował na swoim koncie na Twitterze Ron Perlman. Aktor znany z takich produkcji jak "Imię róży", "Hellboy" czy serial "Synowie anarchii" ujawnił wtedy, że przed swoim spotkaniem z Harveyem Weinsteinem oddał mocz na swoje dłonie, zanim uścisnął rękę producenta. W wywiadzie dla "The Daily Beast" Perlman przypomniał kulisy tego wydarzenia.
 • Harvey Weinstein ma koronawirusa

  Harvey Weinstein ma koronawirusa

  Badania skazanego na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną amerykańskiego producenta filmowego Harveya Weinsteina wykazały, że ma on koronawirusa - przekazały w niedzielę, 22 marca, media w USA, powołując się na źródła w systemie więziennictwa.
 • Kate Beckinsale: Szokujący incydent z Weinsteinem

  Kate Beckinsale: Szokujący incydent z Weinsteinem

  W środę, 11 marca, wyrokiem nowojorskiego sądu Harvey Weinstein został skazany na 23 lata więzienia za gwałt i napaść seksualną. Niedługo potem aktorka Kate Beckinsale podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama wstrząsającą historią związaną z tym producentem filmowym.
 • Ben Affleck na czarnej liście Harveya Weinsteina

  Ben Affleck na czarnej liście Harveya Weinsteina

  Utajnione do tej pory dokumenty sądowe wykorzystane w trakcie procesu Harveya Weinsteina zostały właśnie upublicznione. Wynika z nich między innymi, że znany hollywoodzki producent miał sporządzoną listę osób, które jego zdaniem rozmawiały z prasą o praktykach molestowania seksualnego, jakich się dopuszczał. Jedną z osób na tej liście jest Ben Affleck.
 • Gwiazdy cieszą się ze skazania Weinsteina

  Gwiazdy cieszą się ze skazania Weinsteina

  Uznanie Harveya Weinsteina winnym dwóch przestępstw seksualnych odbiło się w Hollywood głośnym echem. "To dopiero wstęp" - przekonuje producent i reżyser, Judd Apatow. Zadowolenie z wyroku wyraziły również inne gwiazdy.
 • Annabella Sciorra przed sądem: Weinstein mnie zgwałcił

  Annabella Sciorra przed sądem: Weinstein mnie zgwałcił

  W drugim dniu procesu toczącego się przed nowojorskim sądem aktorka Annabella Sciorra, znana m.in. z serialu "Rodzina Soprano", oskarżyła o gwałt producenta filmowego Harveya Weinsteina. Obrona zakwestionowała jej zeznania.
 • Gigi Hadid w ławie przysięgłych podczas procesu Weinsteina?

  Gigi Hadid w ławie przysięgłych podczas procesu Weinsteina?

  Gigi Hadid ma szansę zasiąść na ławie przysięgłych podczas procesu oskarżonego o nadużycia seksualne Harveya Weinsteina. Choć słynna modelka poznała osobiście okrytego złą sławą producenta filmowego, twierdzi, że jest w stanie zachować w tej sprawie bezstronność.
 • ​Harvey Weinstein zawarł ugodę. Zapłaci 44 mln dolarów

  ​Harvey Weinstein zawarł ugodę. Zapłaci 44 mln dolarów

  ​Harvey Weinstein zawarł ugodę z oskarżającymi go o molestowanie i gwałty kobietami oraz z członkami zarządu jego dawnego studia filmowego. Łącznie z kosztami sądowymi będzie musiał zapłacić 44 mln dolarów.

Zdjęcia - Harvey Weinstein (12)

 • film.interia.pl
  Harvey Weinstein: Niemoralne propozycje
 • film.interia.pl
  Harvey Weinstein: Niemoralne propozycje
 • film.interia.pl
  Harvey Weinstein: Niemoralne propozycje
 • film.interia.pl
  Harvey Weinstein: Niemoralne propozycje
 • film.interia.pl
  Harvey Weinstein: Niemoralne propozycje
 • film.interia.pl
  Harvey Weinstein: Niemoralne propozycje

Filmy - Harvey Weinstein (2)