Harry Potter

Artykuły - Harry Potter (780)

 • Harry Potter doczeka się gry z otwartym światem

  Harry Potter doczeka się gry z otwartym światem

  ​W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat niezapowiedzianej jeszcze produkcji Harry Potter, ujawnionej po raz pierwszy już kilka lat temu. Teraz otrzymaliśmy szereg nowych szczegółów, takich jak to, kto jest odpowiedzialny za prace i na kiedy zaplanowano premierę intrygującej produkcji.
 • Jak wygląda dziewczyna Daniela Radcliffe'a? Zobaczcie ukochaną Harry'ego Pottera!

  Jak wygląda dziewczyna Daniela Radcliffe'a? Zobaczcie ukochaną Harry'ego Pottera!

  Słysząc Daniel Radcliffe chyba każdemu z nas przed oczyma pojawia się Harry Potter. Aktor wcielający się w postać czarodzieja podbił serca widzów na całym świecie. A jak wygląda jego życie prywatne? Mężczyzna od kilku już lat związany jest z Erin Darke. Zobaczcie, jak wygląda jego ukochana!
 • "Fantastyczne zwierzęta 3": Znamy datę premiery!

  "Fantastyczne zwierzęta 3": Znamy datę premiery!

  Trzecia część serii będącej prequelem przygód Harry'ego Pottera trafi do kin 12 listopada 2021 roku. Zdjęcia rozpoczną się wiosną 2020 roku.
 • Walizka pełna marzeń

  Walizka pełna marzeń

  ​Świat Harry’ego Pottera rozszerzył się dzięki historiom znanym z filmowych opowieści o przygodach Newta Scamandera. Wraz z tym niezwykłym czarodziejem do życia została powołana cała plejada fantastycznych, magicznych stworzeń. Teraz, dzięki zestawom LEGO, możliwe jest przeniesienie ich do dziecięcych pokoi.
 • Wkrocz do krainy magii z LEGO

  Wkrocz do krainy magii z LEGO

  Świat magii i czarodziejów na stałe wrósł już w popkulturę. Nic dziwnego, że zafascynowani potęgą magii dorośli i dzieci, chcą przenieść świat z książek do codziennych zabaw. Tutaj z pomocą nadchodzi niezawodne LEGO, które w 2019 roku powróciło do świata Harry’ego Pottera z kilkoma wspaniałymi zestawami. W nasze ręce trafiła Wielka Sala w Hogwarcie, która pozwala zbudować i przeżyć przygody w najsłynniejszej bodaj komnacie w słynnej szkole czarodziejów.
 • Witamy ponownie w Hogwarcie

  Witamy ponownie w Hogwarcie

  Przeżyj magiczną przygodę w świecie Harry’ego Pottera! Nowa edycja pakietu 8 filmów, które porwały miliony fanów na całym świecie, na DVD już od 31 października!
 • Harry Potter doczeka się gry z otwartym światem?

  Harry Potter doczeka się gry z otwartym światem?

  ​W sieci pojawił się tajemniczy materiał wideo, prezentujący rzekomo ujęcia z rozgrywki w tajemniczej grze z otwartym światem, umieszczonej w popularnym uniwersum Harry’ego Pottera. Za prace odpowiada podobno studiu Avalanche Software, ostatnio twórcy serii Disney Infinity.
 • Harry Potter świętuje 38. urodziny

  Harry Potter świętuje 38. urodziny

  Trudno w to uwierzyć, ale dokładnie 38 lat temu, czyli 31 lipca 1980 r. w Dolinie Godryka na świat przyszedł najpopularniejszy w świecie literatury czarodziej – Harry Potter. Opowieści o bohaterze z Hogwartu do dziś cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodych, jak i starszych czytelników. Z okazji 38. urodzin Harry’ego przedstawiamy fakty, które mogą zaskoczyć nawet największych fanów czarodzieja i jego przyjaciół.
 • Magiczny stół

  Magiczny stół

  Są różne poziomy bycia fanem Harry'ego Pottera. Jedni kilkunastokrotnie czytają wszystkie książki, albo oglądają bez końca ekranizacje. Są też takie osoby, jak David Lundell, który zbudował wspaniały, inspirowany sagą stolik kawowy. Mebel jest otwierany za pomocą różdżki!
 • Plany gier z uniwersum Harry’ego Pottera

  Plany gier z uniwersum Harry’ego Pottera

  Mimo, iż wszystkie książki z cyklu "Harry Potter" zostały przeniesione na ekrany i do świata wirtualnego, wygląda na to, że nieprędko przyjdzie nam pożegnać się z wykreowanym przez J.K. Rowling światem.

Filmy - Harry Potter (23)