Muzyka - H&M Loves Music Warsaw

Artykuły - H&M Loves Music Warsaw (7)

 • Radek Krzyżanowski z Kamp!: Polska muzyka zaczyna być dostrzegana

  Radek Krzyżanowski z Kamp!: Polska muzyka zaczyna być dostrzegana

  O pracy w zachodnim studiu, wpadkach na koncertach i coraz lepszej pozycji polskiej muzyki na świecie porozmawialiśmy z Radkiem Krzyżanowskim z grupy Kamp! 26 czerwca zespół wystąpi na specjalnej muzycznej barce w okolicach warszawskiego klubu Temat Rzeka, w ramach cyklu H&M Loves Music.
 • Deszczowe piosenki. Relacja z trzeciego weekendu H&M Loves Music w Warszawie

  Deszczowe piosenki. Relacja z trzeciego weekendu H&M Loves Music w Warszawie

  Po połowicznie udanym weekendzie spędzonym w pobliżu Tematu Rzeka, pływająca scena dobiła do lokalu Pomost 511. Tym razem burza nie pokrzyżowała słuchaczom szyków i wszystko przebiegło bardzo sprawnie.
 • W knajpie pierogi tylko na wynos. Drugi weekend z H&M Loves Music w Warszawie

  W knajpie pierogi tylko na wynos. Drugi weekend z H&M Loves Music w Warszawie

  Niby XXI wiek, ale nie wszystko da się przewidzieć. Wystarczyło, żeby nad Warszawą zebrały się ciemne chmury, a z nieba spadł deszcz wsparty solidną dawką piorunów. Piątkowa plaża momentalnie opustoszała, skutecznie krzyżując plany organizatorom drugiego weekendu H&M Loves Music. Temat Rzeka nie dał jednak za wygraną i mógł triumfować w sobotę.
 • Kuba Karaś z The Dumplings: Robić muzykę i nie iść na kompromisy

  Kuba Karaś z The Dumplings: Robić muzykę i nie iść na kompromisy

  Duet The Dumplings będzie gwiazdą drugiego weekendu H&M Loves Music Warsaw. Przed koncertem grupy udało nam się porozmawiać z połową składu popularnych "pierożków", Kubą Karasiem.
 • Plażing i listening. Pierwszy weekend z H&M Loves Music w Warszawie

  Plażing i listening. Pierwszy weekend z H&M Loves Music w Warszawie

  Wszechobecne leżaki, słupki rtęci wskazujące, że krótki rękaw jest jak najbardziej wskazany, no i przede wszystkim ona – zacumowana u brzegów Wisły scena, która z honorami przyjęła niemal tuzin konkretnych artystów z różnych muzycznych bajek. Tak w skrócie można opisać pierwszy czerwcowy weekend z cyklem H&M Loves Music w stolicy naszego kraju.
 • Najbardziej spektakularne sceny koncertowe w historii

  Najbardziej spektakularne sceny koncertowe w historii

  5 czerwca 2015 roku na warszawskiej Wiśle odbędzie się pierwszy koncert z cyklu H&M Loves Music. Wydawałoby się, że jest to kolejna wakacyjna impreza, nie wyróżniająca się niczym szczególnym. A jednak koncerty będą wyróżniać się sceną, czyli pływającą barką.
 • H&M Loves Music Warsaw na pływającej scenie

  H&M Loves Music Warsaw na pływającej scenie

  5 czerwca w Warszawie wystartuje wyjątkowy projekt H&M Loves Music Warsaw. Przez kolejne 4 tygodnie, na pływającej scenie, która przybijać będzie do brzegów Wisły, zagoszczą polscy i zagraniczni artyści.