Film - Haiti

Artykuły - Haiti (12)

 • Oddać własne dziecko innym

  Oddać własne dziecko innym

  Po ciekawą opowieść czasem warto pojechać na koniec świata. Dlatego Ewa Drzyzga wybiera się w podróż na Haiti, do kraju, który dwa lata temu zniszczyło trzęsienie ziemi. - Niezależnie od miejsca, historie są do siebie podobne, bo bez względu na kolor skóry, wszyscy mamy takie same emocje - mówi dziennikarka.
 • Sean Penn ambasadorem Haiti

  Sean Penn ambasadorem Haiti

  Amerykański aktor Sean Penn, został mianowany ambasadorem misji specjalnej dla Haiti. Hollywoodzki gwiazdor otrzymał ten tytuł, w uznaniu za pomoc humanitarną ofiarom trzęsienia ziemi, które nawiedziło wyspę w 2010 roku.
 • Sean Penn dziękuje Chavezowi

  Sean Penn dziękuje Chavezowi

  Gwiazdor Hollywood, Sean Penn, podziękował wenezuelskiemu prezydentowi Hugo Chavezowi za wsparcie dla swojej organizacji charytatywnej. Dzięki pomocy finansowej Chaveza, Penn organizował wsparcie humanitarne i lekarstwa dla Haitańczyków.
 • Jolie odwiedziła haitańskie sieroty

  Jolie odwiedziła haitańskie sieroty

  Angelina Jolie przedłużyła swoją letnią misję dobrej woli udając się do Haiti, gdzie odwiedziła dzieci pozostawione bez dachu nad głową po tragicznym trzęsieniu ziemi, które nawiedziło ten kraj w styczniu.
 • Moore i Sarandon na pomoc Haiti

  Moore i Sarandon na pomoc Haiti

  Trzy miesiące po trzęsieniu ziemi na Haiti, które pochłonęło tysiące ofiar, gwiazdy Hollywood w dalszym ciągu wspierają tamtejszą ludność dotkniętą skutkami kataklizmu
 • Travolta: Bohater czy sekciarz?

  Travolta: Bohater czy sekciarz?

  Szlachetny bohater czy cyniczny sekciarz? John Travolta znowu budzi kontrowersje. Oskarża się go, że jako wysłannik scjentologów żeruje na cudzej tragedii.
 • Cruz i Bardem wspierają Haiti

  Cruz i Bardem wspierają Haiti

  Penelope Cruz i Javier Bardem postanowili wspomóc ofiary trzęsienia ziemi na Haiti, przekazując co roku po 100 tysięcy dolarów na odbudowę miejscowych szkół. Akcja gwiazdorskiej pary ma trwać przez 5 lat.
 • John Travolta poleciał dla Haiti

  John Travolta poleciał dla Haiti

  Amerykański aktor John Travolta osobiście usiadł za sterami własnego Boeinga 707, którym przetransportował do haitańskiej stolicy Port-au-Prince dostawy żywności i środków medycznych, a także lekarzy i przedstawicieli Kościoła scjentologicznego - podała we wtorek AP.
 • Gwiazdy pomagają Haiti

  Gwiazdy pomagają Haiti

  Ponad 58 mln dolarów przyniosła dotąd akcja "Nadzieja dla Haiti" ("Hope for Haiti Now"), w której wzięło udział ponad 100 aktorów, muzyków i innych gwiazd. Jednym z pomysłodawców dwugodzinnego teletonu (telewizyjnego maratonu) był aktor George Clooney, a apele o pomoc wygłosili m.in. Julia Roberts, Steven Spielberg i Stevie Wonder.
 • Leonardo DiCaprio wspiera Haiti

  Leonardo DiCaprio wspiera Haiti

  Leonardo DiCaprio dołączył do grona gwiazd, które postanowiły wesprzeć finansowo, dotkniętą trzęsieniem ziemi ludność Haiti. Aktor przekazał na ten cel okrągłą sumę miliona dolarów.