Guy Pearce

Synonimy:
Pearce Guy,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Guy Pearce (12)

 • "Opowieść wigilijna": Miniserial już w HBO

  "Opowieść wigilijna": Miniserial już w HBO

  Nowa wersja kultowej historii o duchach Charlesa Dickensa trafiła do HBO. Mroczny miniserial "Opowieść wigilijna" jest autorstwa nominowanego do Oscara Stevena Knighta. W postać Ebenezera Scrooge'a wciela się Guy Pearce. Wśród producentów serialu są Ridley Scott oraz Tom Hardy.
 • "Iron Man 3": Powalczy o... Nobla?

  "Iron Man 3": Powalczy o... Nobla?

  Dwukrotnie nominowany do Oscara, jeden z najpopularniejszych aktorów świata, Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony'ego Starka w filmie "Iron Man 3". Na ekranie towarzyszą mu Gwyneth Paltrow, Ben Kingsley, Guy Pearce i Rebecca Hall.
 • "Bóg zemsty": Bóg kina klasy C

  "Bóg zemsty": Bóg kina klasy C

  "Bóg zemsty" to thriller w reżyserii Rogera Donaldsona, rozgrywający się w Nowym Orleanie i opowiadający o małżeństwie, które stawia czoła tajemniczej organizacji. W główne role wcielili się Nicolas Cage ("Zły porucznik"), Guy Pearce ("Memento") i January Jones ("Mad Men").
 • Guy Pearce u Ridley'a Scotta

  Guy Pearce u Ridley'a Scotta

  Guy Pearce dołączył do obsady nowego filmu science-fiction Ridleya Scotta, "Prometheus". W produkcji wystąpią m.in. Charlize Theron, Noomi Rapace oraz Michael Fassbender.
 • Rzucił narkotyki dla kariery

  Rzucił narkotyki dla kariery

  Australijski aktor Guy Pearce przyznał, że rzucił narkotyki, kiedy uświadomił sobie, że są one powodem, dla którego staje się "naprawdę nieprzyjemny" na planie filmowym.
 • Guy Pearce w sequelu "Tajemnic Los Angeles"

  Guy Pearce w sequelu "Tajemnic Los Angeles"

  Pochodzący z Australii Guy Pearce ("Memento") chce powtórzyć swoją rolę Eda Exleya z filmu "Tajemnice Los Angeles" w jego kontynuacji "White Jazz".
 • Pearce i Weisz w filmie o Houdinim

  Pearce i Weisz w filmie o Houdinim

  Guy Pearce ("Memento", "Tajemnice Los Angeles") i Rachel Weisz ("Constantine", "Mumia") będą gwiazdami filmu "Death Defying Acts", opowiadającego o słynnym iluzjoniście Houdinim. Produkcja obrazu rozpocznie się na początku 2006 roku.
 • Guy Pearce i pierwszy śnieg

  Guy Pearce i pierwszy śnieg

  Guy Pearce ("Memento", "Wehikuł czasu") zagra główną rolę w filmie "First Snow". Obraz, którego reżyserem będzie Mark Fergus, powstanie w wytwórni El Camino Pictures.
 • Lojalny Guy Pearce

  Lojalny Guy Pearce

  Guy Pearce ("Memento", "Wehikuł czasu") zagra główną rolę w filmie "The Proposition", historycznym dramacie, do którego scenariusz napisał Nick Cave. Akcja filmu rozgrywać się będzie na początku XIX wieku w Australii.
 • Guy Pearce zagra w westernie

  Guy Pearce zagra w westernie

  Guy Pearce ("Tajemnice Los Angeles", "Wehikuł czasu") wystąpi wkrótce w filmie "The Proposition". Obraz zapowiadany jest jako australijski western. Realizacja dzieła ma wystartować z początkiem 2004 roku.

Filmy - Guy Pearce (1)

 • "Gangster"

  Hrabstwo Franklin w stanie Wirginia, czasy prohibicji. Bracia Bondurant, podobnie jak wszyscy w ich okolicy, żyją z nielegalnej produkcji alkoholu. Interes idzie dobrze, dopóki z Chicago nie przybywa agent specjalny Charlie Rakes będący na usługach skorumpowanego prokuratora...