Gucci

Artykuły - Gucci (24)

 • Gucci sprzedaje buty za 12 dolarów. Jednak nie wyjdziesz w nich na zewnątrz

  Gucci sprzedaje buty za 12 dolarów. Jednak nie wyjdziesz w nich na zewnątrz

  Włoski dom mody sprzedaje serię butów, których cena może zaskoczyć. Para kosztuje 12 dolarów. Jednak by wyjść w nich na zewnątrz, konieczny będzie smartfon. Gucci oferuje swoje produkty w rzeczywistości rozszerzonej, chcąc w ten sposób podążać za najnowszymi trendami.
 • Samochody z metką. Połączenie mody z motoryzacją

  Samochody z metką. Połączenie mody z motoryzacją

  Zamiast butów od Gucciego - Fiat 500. Firmowany przez Quiksilvera Peugeot, czy też VW Golf GTI z trzema paskami Adidasa.
 • Metamorfoza Pattinsona

  Metamorfoza Pattinsona

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przeszedł ostatnio modową metamorfozę. Nowy, bardziej elegancki i dopracowany styl aktora to wynik współpracy z Fridą Giannini, dyrektorką kreatywną Gucci.
 • Wiosenne torebki

  Wiosenne torebki

  Najmodniejsze w sezonie wiosna/lato 2011 będą torebki wyciągnięte z szafy mamy.
 • Okulary 3D Gucciego

  Okulary 3D Gucciego

  O trójwymiarowych okularach Gucciego pojawiały się plotki już we wrześniu 2009. Coś w nich musiało być, bo "szkła" wreszcie pojawiły się na horyzoncie!
 • Właścicielki sukni Gucci łączcie się!

  Właścicielki sukni Gucci łączcie się!

  Jeśli zamiast pieniędzy lub nieruchomości odziedziczymy szafę pełną ubrań vintage, nie należy załamywać rąk. Zwłaszcza jeśli znalazła się wśród nich kreacja Gucci. Dom mody nawiązał właśnie współpracę z domem aukcyjnym Christie's, której efektem jest Gucci Collector - nowy internetowy serwis, na którym przedstawiciele obu instytucji bezpłatnie wycenią posiadane przez użytkowników ubrania tej marki.
 • Ridley Scott o Guccich

  Ridley Scott o Guccich

  Ridley Scott, któremu zawdzięczamy między innymi "Obcego", "Łowcę androidów" i "Gladiatora", od 2007 roku pracuje nad projektem przeniesienia na ekran historii rodziny Guccich. Seks, wielkie pieniądze i zabójstwo: wszystkie te elementy spotkają się w ekranizacji sagi jednej z najbardziej znanych rodzin świata według wizji brytyjskiego reżysera.
 • Angelina Jolie w rodzinie Gucci

  Angelina Jolie w rodzinie Gucci

  Ridley Scott negocjuje z Angeliną Jolie rolę Patrizii Gucci w historii morderstwa i dekadencji we włoskiej rodzinie magnatów mody. Jak informuje serwis "Variety", początek zdjęć do filmu planowany jest na 2010 rok.

Filmy - Gucci (1)