Grzegorz Dolniak

Synonimy:
Dolniak Grzegorz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Grzegorz Dolniak (8)

 • Uroczystości pogrzebowe Grzegorza Dolniaka

  W będzińskim kościele Świętej Trójcy odbyła się msza pogrzebowa wiceprzewodniczącego klubu PO Grzegorza Dolniaka. Przewodniczył jej biskup sosnowiecki Grzegorz Kaszak.
 • Grzegorz Dolniak

  Grzegorz Dolniak, wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, poseł tej partii z okręgu sosnowieckiego, wiceszef PO w woj. śląskim zginął w katastrofie samolotu, towarzysząc prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w podróży na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.
 • Palikot powraca. Będzie wiceszefem klubu PO

  Palikot powraca. Będzie wiceszefem klubu PO

  Janusz Palikot poinformował dziś, że przyjął propozycję objęcia funkcji wiceszefa klubu PO i ponownego kierowania sejmową komisją "Przyjazne Państwo". Wiceszefem klubu ma być też - według Palikota - Grzegorz Dolniak, trwają także rozmowy z Jarosławem Gowinem o jego wejściu w skład prezydium klubu Platformy.
 • Biernacki: Potrzebne wyjaśnienia ws. ustawy hazardowej

  Biernacki: Potrzebne wyjaśnienia ws. ustawy hazardowej

  Szef Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych Marek Biernacki (PO) uważa, że wszyscy - "od szefa CBA po urzędników w kancelarii premiera" - powinni wyjaśnić informacje dot. ewentualnych nieprawidłowości przy pracach nad zmianami w tzw. ustawie hazardowej. Grzegorz Dolniak (PO) ocenia, że na razie trudno mówić o winie ministra sportu czy szefa klubu PO.
 • Politycy o rezygnacji gen. Skrzypczaka

  Gen. Waldemarem Skrzypczakiem targają emocje - uważa wiceszef klubu PO Grzegorz Dolniak. Wiceszef komisji obrony Mieczysław Łuczak (PSL) podkreśla, że generał już wcześniej powinien podać się do dymisji. Zdaniem rzecznika klubu PiS Mariusza Błaszczaka, osoba i czyny generała nie powinny przesłonić problemu wyposażenia polskiego kontyngentu w Afganistanie.
 • Grzegorz Dolniak pokieruje eurokampanią PO

  Wiceszef klubu PO Grzegorz Dolniak przyjął propozycję kierowania kampanią Platformy przed wyborami do europarlamentu - informują źródła zbliżone do rządu.
 • Koalicja: Wnioski PiS bez szans

  Koalicja broni ministrów sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego i zdrowia Ewę Kopacz. Wnioski PiS o wotum nieufności dla nich nie mają szans - mówi Grzegorz Dolniak (PO).
 • PO nie wyklucza zmian w ustawie o IPN

  Grzegorz Dolniak (PO) nie wyklucza zmian w ustawie o IPN. PO i PSL powołają zespoły, które przeanalizują tę ustawę. SLD proponuje przeniesienie akt SB z IPN do Archiwum Państwowego. Tymczasem według prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, jeśli PO zmieni ustawę o IPN, będzie to "przywrócenie cenzury".

Filmy - Grzegorz Dolniak (5)