gryfice

Synonimy:
Gryficach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gryfice (15)

 • 11 tys. zł kary za prywatną jazdę służbowym autem

  11 tys. zł kary za prywatną jazdę służbowym autem

  Naganę i nakaz zwrotu kosztów podróży otrzymał dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gryficach w województwie zachodniopomorskim. Przez kilka miesięcy jeździł służbowym Citroenem Berlingo do oddalonego o kilkadziesiąt kilometrów domu. Prywatnie przejechał 18 tys. kilometrów.
 • Podejrzany o zabójstwo matki i dziecka w areszcie

  Sad Rejonowy w Gryficach (woj. zachodniopomorskie) zdecydował w poniedziałek o trzymiesięcznym areszcie dla podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem matki i jej dziecka - poinformowała prezes sądu Teresa Urbańska.
 • Morderstwo w Gryficach - podejrzany usłyszał zarzuty

  Morderstwo w Gryficach - podejrzany usłyszał zarzuty

  Są nowe fakty w sprawie brutalnego morderstwa, do którego doszło w piątek w Gryficach (woj. zachodniopomorskie). Podejrzany o zabójstwo siostry i 3-letniego bratanka Marcin B. usłyszał dwa zarzuty morderstwa ze szczególnym okrucieństwem. Podczas przesłuchania przyznał się do winy. Grozi mu dożywocie.
 • Tragiczna śmierć matki i 3-letniego dziecka

  Tragiczna śmierć matki i 3-letniego dziecka

  Ciała zamordowanych trzyletniego dziecka i 24-letniej kobiety znaleziono w mieszkaniu w Gryficach (Zachodniopomorskie). Policja poszukuje podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni.
 • Nie zaproszą już Paulli

  Nie zaproszą już Paulli

  Kolejny odcinek serialu pod tytułem "Skandal na koncercie Paulli w Gryficach". Tym razem głos zabrał burmistrz miasta.
 • Paulla: "Jest mi przykro"

  Paulla: "Jest mi przykro"

  Afery z koncertem Paulli w Gryficach ciąg dalszy. Piosenkarka na oficjalnej stronie internetowej opublikowała oświadczenie, a w internecie znalazł się kolejny film dokumentujący kontrowersyjny występ.
 • Zatrzymani fałszerze pieniędzy

  25 i 10 lat więzienia grozi fałszerzom pieniędzy, których zatrzymała policja w nadmorskim Mrzeżynie (woj. zachodniopomorskie). Dwaj mężczyźni w wieku 17 i 29 lat zostali już aresztowani na trzy miesiące przez sąd w Gryficach.