Grochowska

Artykuły - Grochowska (56)

 • Więckiewicz i Grochowska na plakacie "Wałęsy"

  Więckiewicz i Grochowska na plakacie "Wałęsy"

  Plakat do filmu "Wałęsa. Człowiek z nadziei" zaskakuje - na pierwszym planie niemal równorzędnie eksponuje dwie postaci - zarówno tytułowego, głównego bohatera, jak i długo przebywającą w jego cieniu, Danutę Wałęsę.
 • Grochowska jako wyrachowana bizneswoman

  Grochowska jako wyrachowana bizneswoman

  Agnieszka Grochowska gra jedną z głównych ról w nowym filmie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało". Według reżysera, jego produkcja będzie opowiadać przede wszystkim o miejscu Boga w przestrzeni prywatnej, a także o mentalności i moralności korporacyjnej.
 • Buzek kontra Grochowska i Rosati

  Buzek kontra Grochowska i Rosati

  Krzysztof Zanussi, który jest w trakcie zdjęć do nowego filmu "Obce ciało", wyjaśnił, że tym razem opowie m.in. o "mentalności i moralności korporacyjnej". Czarny charakter w tej historii zagra Agnieszka Grochowska. W obsadzie jest też Agata Buzek i Weronika Rosati.
 • Zanussi będzie kręcił w Rosji

  Zanussi będzie kręcił w Rosji

  25 maja rozpoczną się w Rosji zdjęcia do filmu "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego. W obsadzie znaleźli się: Agnieszka Grochowska, Agata Buzek i Włoch Riccardo Leonelli. Dramat ma poruszać temat "miejsca Boga w przestrzeni publicznej".
 • Grochowska u Zanussiego

  Grochowska u Zanussiego

  Jedną z głównych ról w najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" gra Agnieszka Grochowska.
 • Europie może zabraknąć żywności

  Europie może zabraknąć żywności

  Europie może zabraknąć żywności. Zdaniem ekspertów z IERiGŻ: Wspólna Polityka Rolna wymaga gruntownych zmian, uważa dr hab. Renata Grochowska z Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej.
 • Udany rok Agnieszki Grochowskiej

  Udany rok Agnieszki Grochowskiej

  To był naprawdę dobry rok dla Agnieszki Grochowskiej. Sukces "W ciemności", szeroko komentowana kreacja w "Bez wstydu", rola w "Wałęsie", a także narodziny jej pierwszego dziecka. Aktorka ma co świętować, tym bardziej, że jej urodziny przypadają w sylwestra.
 • Znamy nominowanych do "Cybulskiego"

  Znamy nominowanych do "Cybulskiego"

  Piotr Głowacki, Agnieszka Grochowska, Julia Kijowska, Marcin Kowalczyk oraz Joanna Kulig znaleźli się na liście aktorów nominowanych w tym roku do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Laureata poznamy 21 stycznia 2013.
 • Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Agnieszka Grochowska bez wstydu

  Aktorka Agnieszka Grochowska zagrała główną rolę w debiucie fabularnym Filipa Marczewskiego "Bez wstydu". Film opowiada o miłości kazirodczej. Artystka wyznała, że rola w tym filmie była dla niej ciekawym wyzwaniem.
 • Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Wajda na premierze "Bez wstydu"

  Dramat o kazirodczej miłości "Bez wstydu" Filipa Marczewskiego wejdzie do polskich kin 20 lipca. W rolach głównych - Agnieszka Grochowska i Mateusza Kościukiewicza. - To jest bardzo piękny, miłosny film, osadzony w polskiej brutalnej rzeczywistości - ocenia Andrzej Wajda.