Grażyna Brodzińska

Artykuły - Grażyna Brodzińska (0)

 • Grażyna Brodzińska: Koncert Krynica na bis w Krakowie

  Grażyna Brodzińska: Koncert Krynica na bis w Krakowie

  10 grudnia w ICE Kraków odbędzie się koncert "Krynica na bis" obdarzonej sopranem Grażyny Brodzińskiej.
 • Premiera "Wesołej wdówki" w Teatrze Muzycznym

  Premiera "Wesołej wdówki" w Teatrze Muzycznym

  Premiera jednej z najpopularniejszych operetek w historii gatunku - "Wesołej wdówki" Franza Lehara - odbędzie się w piątek w Gliwickim Teatrze Muzycznym. W spektaklu w reżyserii Marii Sartovej wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej Grażyna Brodzińska.
 • Koncert karnawałowy w Poznaniu

  Koncert karnawałowy w Poznaniu

  Już dzisiaj o godzinie 19.00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu inauguracja karnawału - wielki koncert Grażyny Brodzińskiej i Jacka Wójcickiego.
 • Koncert kolęd w Filharmonii Krakowskiej

  Koncert kolęd w Filharmonii Krakowskiej

  Koncert kolęd w którym wezmą udział: Grażyna Brodzińska - artystka reprezentująca najwyższy kunszt sztuki wokalnej, oraz Adam Szerszeń - baryton, solista wielu teatrów operowych w Polsce i za granicą, sprawi, że zimowy wieczór w Filharmonii Krakowskiej na długo pozostanie w pamięci widzów i pozwoli na dłużej zatrzymać magię świąt.
 • Trzecia Włoska Noc Operowa

  Trzecia Włoska Noc Operowa

  Gwiazdami trzeciej Włoskiej Nocy Operowej w Zamościu była primadonna polskiej operetki Grażyna Brodzińska i trzech największych polskich śpiewaków operowych: Adam Szerszeń, Adam Zdunikowski i Dariusz Stachura.
 • Grażyna Brodzińska i magia Hollywood

  Grażyna Brodzińska i magia Hollywood

  W jednej chwili gra świateł wprowadza nas w zaczarowany świat muzyki, równocześnie rozbrzmiewa bliski naszym sercom polonez z filmu "Pan Tadeusz". Tak zaczyna się widowisko muzyczno - taneczno - filmowe "Magiczny Hollywood". Gwiazda wieczoru, Grażyna Brodzińska rozpoczyna opowieść ...
 • Żonkilowy koncert operetkowy

  Żonkilowy koncert operetkowy

  W wtorek 28 kwietnia 2009 roku o godz. 18.00 w Hotelu Nadmorskim w Gdyni odbędzie się koncert charytatywny z cyklu " Świat operetki i musicalu". Wystąpią Grażyna Brodzińska i Jacek Wójcicki.
 • Sylwestrowa gala w Teatrze Wielkim

  Sylwestrowa gala w Teatrze Wielkim

  Teatr Wielki w Łodzi zaprasza na sylwestrową galę, której gwiazdą będzie Grażyna Brodzińska, a gospodarzem sam mistrz - Bogusława Kaczyński.

Filmy - Grażyna Brodzińska (1)