granty

Artykuły - Granty (13)

 • Małe firmy z szansą na dofinansowanie

  Małe firmy z szansą na dofinansowanie

  Innowacyjne firmy z szansą na dofinansowanie i współpracę z rynkowymi gigantami. Zostało tylko kilka dni na zgłoszenie.
 • PARP uruchomiła granty na stworzenie polskich mebli

  PARP uruchomiła granty na stworzenie polskich mebli

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła granty na stworzenie polskich mebli. Do wzięcia jest 10 mln zł, z programu może skorzystać ok. 40 małych i średnich firm.
 • Zawarcie umowy o powierzenie grantu

  Raport bieżący nr 6/2017Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.W nawiązaniu do treści raportu okresowego za II kwartał 2017 roku opublikowanego dnia 11 sierpnia 2017 roku, Zarząd MODE S.A. ("Emitent") informuje, że została podpisana umowa o powierzenie grantu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Osi priorytetowej II: Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działania 2.4 Współpr
 • Zakwalifikowanie projektu Emitenta do otrzymania grantu w kwocie 9 milionów złotych

  Raport bieżący nr 11/2017Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd EBC Solicitors S.A. ("Emitent”) informuje, ze w dniu dzisiejszym uzyskał informację, że w wyniku oceny dokonanej przez panel odwoławczy projekt złożony przez konsorcjum pod przewodnictwem KSI.pl sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie z udziałem Emitenta pod nazwą "Utworzenie centrum akceleracyjnego mającego na celu podnoszenie kompetencji programistów przy równoczesnym dążeniu do
 • Rośnie liczba zwolenników euro wśród polskich przedsiębiorców - Grant Thornton

  Rośnie liczba zwolenników euro wśród polskich przedsiębiorców - Grant Thornton

  58 proc. szefów i właścicieli polskich firm chciałoby, by Polska przyjęła unijną walutę, grono to powiększyło się pierwszy raz od sześciu lat - wynika z badania International Business Report przeprowadzonego na zlecenie firmy doradczej Grant Thornton.
 • Duszyński: Korzystajmy z francuskich doświadczeń w zdobywaniu grantów UE

  Duszyński: Korzystajmy z francuskich doświadczeń w zdobywaniu grantów UE

  - Naukowcy z francuskiego Krajowego Centrum Badań Naukowych zdobyli ponad 200 grantów ERC. "My nie mamy jeszcze takiego potencjału. Bylibyśmy wdzięczni za wymianę doświadczeń - mówił prof. Jerzy Duszyński podczas poniedziałkowego Polsko-Francuskiego Forum Nauki i Innowacji.
 • Unia Europejska uruchamia granty na zakup nowych samochodów przez firmy

  Unia Europejska uruchamia granty na zakup nowych samochodów przez firmy

  Unia Europejska po raz pierwszy w Polsce uruchomi kredyty na zakup samochodu przez firmę. Na dopłatę unijną w wysokości 9 proc. kredytu mogą liczyć mali i średni przedsiębiorcy kupujący nowe toyoty i lexusy.
 • Granty, zwolnienia i ulgi podatkowe czekają na firmy planujące inwestycje w Polsce

  Granty, zwolnienia i ulgi podatkowe czekają na firmy planujące inwestycje w Polsce

  Polska wciąż jest liderem wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej pod względem zagranicznych inwestycji. Zachętą dla inwestorów niewątpliwie jest oferowane im wsparcie na nowe -projekty, m.in. ulgi i zwolnienia podatkowe, a także rządowe granty. Ale to niejedyny czynnik, który inwestorzy biorą pod uwagę. Równie ważne są zasoby kadrowe oraz infrastruktura. Zdaniem ekspertów, to staje się naszym atutem.
 • Nowy adres po granty

  Od nowego roku Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości nie będzie już dzielić dotacji na projekty badawczo-rozwojowe firm z programu "Innowacyjna gospodarka". Zajmie się tym Narodowe Centrum Badań i Rozwoju - informuje "Rzeczpospolita".