granie

Artykuły - Granie (363)

 • Orange skarcony - naruszał interesy klientów

  Orange skarcony - naruszał interesy klientów

  UOKiK uznał, że praktyki operatora telekomunikacyjnego Orange Polska - który automatycznie aktywował usługę Halo Granie i bez potwierdzenia przez klienta po 30 dniach przekształcał ją z usługi bezpłatnej w płatną - mogły naruszać zbiorowe interesy konsumentów.
 • Anita Lipnicka: Granie muzyki jak seks

  Anita Lipnicka: Granie muzyki jak seks

  Najnowsza solowa płyta Anity Lipnickiej "Vena Amoris" trafi na rynek 2 października. Nagrania powstają w Londynie pod czujnym okiem Grega Freemana, który ma na koncie współpracę z takimi zespołami, jak Goldfrapp i Mumford And Sons.
 • Jak spędzać czas z dziećmi, żeby się nie nudzić

  Jak spędzać czas z dziećmi, żeby się nie nudzić

  Dzieci szybko tracą zainteresowanie zajęciami, a kilkulatki nie potrafią jeszcze, tak jak dorośli, udawać, że nudne jest interesujące.
 • Gra gitara

  Gra gitara

  Vavamuffin "Solresol", Karrot Kommando
 • Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Rysiek z "Klanu" gra... osła!

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", wiele razy udowodnił, że jest aktorem wszechstronnym i uwielbiającym wyzwania, jakie stawiają przed nim reżyserzy. Nigdy jednak nie przypuszczał, że zagra... osła!
 • "Gra o tron": Przyjaciele byli zszokowani

  "Gra o tron": Przyjaciele byli zszokowani

  - W tym sezonie czeka widzów mnóstwo zwrotów akcji, w których niemały udział będzie miała Arya Stark - mówi Maisie Williams, młoda aktorka, której niestraszna też brutalność w serialu "Gra o tron".
 • Osiem dni rockowego grania

  Osiem dni rockowego grania

  Laureaci "Hard Rockowej Sceny Muzzo", grupa Lee Monday i półfinaliści IV edycji "Must Be The Music" - białoruskie trio The Toobes 11 kwietnia, występem w Krakowie, rozpoczną wspólną trasę koncertową.
 • Foremniak gra w musicalu!

  Foremniak gra w musicalu!

  Małgorzata Foremniak już w przyszłym tygodniu pojawi się na jednej ze scen w... Londynie, gdzie - kilka dni po polskiej prapremierze - zaprezentowany zostanie musical o Fryderyku Chopinie, w którym aktorka gra niezwykle seksowną Apolonię!
 • Praktyczne Maserati Gran Tourismo MC Stradale

  Praktyczne Maserati Gran Tourismo MC Stradale

  Mamy dobre wiadomości dla osób, które rozważają zakup nowego Maserati Gran Tourismo w najpotężniejszej odmianie MC Stradale...
 • Drugi sezon "Gra o tron" na Blu-ray i DVD

  Drugi sezon "Gra o tron" na Blu-ray i DVD

  "Gra o tron" to znakomita epicka produkcja telewizji HBO, oparta na bestsellerowej serii powieści mistrza fantasy George'a R.R. Martina "Pieśni lodu i ognia". Drugi sezon serialu w ofercie Galapagos Films debiutuje 22 lutego na Blu-ray i DVD.

Filmy - Granie (4)