Grand Theft Auto V

Artykuły - Grand Theft Auto V (89)

 • GTA V dostępne na telefonie za sprawą Xbox Game Pass

  GTA V dostępne na telefonie za sprawą Xbox Game Pass

  ​Jeśli kiedykolwiek marzyło się Wam ogrywanie GTA V na telefonie, to już niedługo będziecie mogli spełnić to marzenie, a to za sprawą subskrypcji Game Pass Ultimate i powrocie hitu Rockstar do usługi Microsoftu, która pozwala teraz na streaming gier na urządzeniach z Androidem.
 • Polityk chce zakazać GTA V, bo ludzie kradną auta

  Polityk chce zakazać GTA V, bo ludzie kradną auta

  ​Okazuje się, że są jeszcze politycy, którzy wiążą przestępczość w prawdziwym świecie z brutalnymi grami wideo, pomimo wielu lat badań naukowych i dowodów na to, że takiego związku nie ma. Najnowszym przykładem jest Marcus Evans, Jr. z północnego stanu Illinois w Stanach Zjednoczonych.
 • Aktor z GTA V porównuje świat gry z prawdziwymi lokacjami

  Aktor z GTA V porównuje świat gry z prawdziwymi lokacjami

  Gerald Johnson wcielający się w Lamara w GTA V oprowadził fanów tytułu Rockstara po prawdziwym Los Angeles pokazując miejsca, które w zmienionej formie trafiły do piątki. Na liście znajduje się m.in. Hollywood czyli wirtualne Vinewood.
 • Bohaterowie Grand Theft Auto zaprezentowani w wersji na nowe konsole

  Bohaterowie Grand Theft Auto zaprezentowani w wersji na nowe konsole

  ​Pewien grafik przedstawił współczesne wersje bohaterów najpopularniejszych części serii Grand Theft Auto. Chciał on pokazać, jak postaci mogłyby wyglądać, gdyby Rockstar zdecydował się na stworzenie remasterów.
 • Grand Theft Auto V przetrwało całą generację

  Grand Theft Auto V przetrwało całą generację

  ​Gracze żartują, że PlayStation 3 otrzymało trzy odsłony Grand Theft Auto, podczas gdy GTA 5 otrzymało trzy generacje konsol. Trudno się nie zgodzić. Produkcja wydana we wrześniu 2013 roku także na PS3 i X360 doczeka się wkrótce wersji zaktualizowanej pod PlayStation 5 oraz Xbox Series.
 • Gorillaz nagrało teledysk w GTA V

  Gorillaz nagrało teledysk w GTA V

  ​Zespół Gorillaz wybrał nietypowe podejście do teledysku w przypadku piosenki "The Valley of the Pagans". Materiał wideo przygotowano bowiem w całości... w Grand Theft Auto V. Jest to rozwiązanie bez wątpienia kreatywne, a do tego wyjątkowo tanie i bezpieczne z wirusowego punktu widzenia.
 • Grand Theft Auto V nadal sprzedaje się bardzo dobrze

  Grand Theft Auto V nadal sprzedaje się bardzo dobrze

  ​Grand Theft Auto V mimo upływu kolejnych lat nie wykazuje większych oznak spowolnienia sprzedaży, co udowadniają najnowsze dane wskazujące wysokie zainteresowanie tytułem Rockstar Games.
 • Gracz wykorzystał Kinecta do sterowania samolotem w Grand Theft Auto V

  Gracz wykorzystał Kinecta do sterowania samolotem w Grand Theft Auto V

  ​Czy da się sterować w grze wideo samolot przy pomocy kontrolera Kinect? Jak pokazuje przykład jednego z graczy GTA 5 jest to jak najbardziej realne, ale jednocześnie po pewnym czasie nieco męczące.
 • Grand Theft Auto V z kolejnym rekordem. Take-Two prezentuje wyniki swoich najważniejszych growych marek

  Grand Theft Auto V z kolejnym rekordem. Take-Two prezentuje wyniki swoich najważniejszych growych marek

  ​Take-Two w minionych miesiącach odniosło spory sukces finansowy dzięki przychodom generowanym przez swoje najważniejsze growe serie takie jak Grand Theft Auto czy Red Dead Redemption.
 • Fan zaprezentował zwiastun Grand Theft Auto V na PlayStation 10

  Fan zaprezentował zwiastun Grand Theft Auto V na PlayStation 10

  ​Chociaż do premiery PlayStation 10 "zostało" jeszcze sporo czasu, to jedną z gier, jaka ma szansę pojawić się na konsoli Sony, jest... GTA V. Pewien gracz stworzył nawet trailer tytułu Rockstara, który trafi do sprzedaży w 2050 roku.

Filmy - Grand Theft Auto V (2)