gramofon

Artykuły - Gramofon (9)

 • ​Gramofon Sony PS-LX310BT - test

  ​Gramofon Sony PS-LX310BT - test

  Płyty winylowe wracają do łask. Zatem w jaki gramofon nowej generacji należy się zaopatrzyć, aby zacząć ich na nowo (albo po raz pierwszy) słuchać? Sprawdzamy, czy nadaje się do tego LX310BT marki Sony.
 • Technics SL-1500C - gramofon z z napędem bezpośrednim

  Technics SL-1500C - gramofon z z napędem bezpośrednim

  Technics przedstawił w Las Vegas nowy gramofon z napędem bezpośrednim klasy premium – model SL1500C. Sprzęt ma łączyć nowoczesne rozwiązania technologiczne z tradycyjnym podejściem do muzyki.
 • Wheel - gramofon, który powiesisz na ścianie

  Wheel - gramofon, który powiesisz na ścianie

  Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Z takiego założenia wyszli twórcy gramofonu Wheel. Ich dzieło przypomina... płytę winylową.
 • LOVE - wygląda jak słuchawka, ale to gramofon twoich marzeń

  LOVE - wygląda jak słuchawka, ale to gramofon twoich marzeń

  Wygląda jak słuchawka stacjonarnego telefonu sprzed kilkudziesięciu lat, ale tak naprawdę jest bardzo zaawansowanym gramofonem. LOVE - bo tak nazywa się ten gadżet - ma prawo się podobać!
 • MAG-LEV Audio: Antygrawitacyjny gramofon

  MAG-LEV Audio: Antygrawitacyjny gramofon

  Ta płyta lewituje w powietrzu, serio!
 • Luno: Gramofon i bar w jednym, to wszystko czego ci trzeba

  Luno: Gramofon i bar w jednym, to wszystko czego ci trzeba

  EGB2 - zapamiętajcie tę nazwę, bo kryje się pod nią jeden z najfajniejszych gadżetów, które da się kupić na tej planecie.
 • ​Floating Record: Pionowy gramofon który już chcesz mieć

  ​Floating Record: Pionowy gramofon który już chcesz mieć

  Płyty winylowe przeżywają renesans. Ich kolekcjonowanie i słuchanie znów stało się modne, i to nie tylko wśród audiofilów. Myślisz nad zakupem gramofonu? Floating Record to gadżet, którego będą zazdrościć ci nawet osoby, które twierdzą, że nie wymyślono nic lepszego niż Spotify.
 • Nowoczesny gramofon Sony PS-HX500 - winyl powraca do łask

  Nowoczesny gramofon Sony PS-HX500 - winyl powraca do łask

  Płyty winylowe wiecznie żywe - takie wrażenie można odnieść patrząc na niektóre premiery z targów CES 2016 w Las Vegas. Sony wprowadzi na rynek nowoczesny gramofon, dzięki któremu można będzie można słuchać w najlepszej jakości muzyki z "formatu, który tak naprawdę nigdy nie umarł".
 • Gramofony dla audiofilów za 45 000 złotych

  Janusz Sikora jest całe życie związany z muzyką. Przez 30 lat zajmował się rodzimym sprzętem, chcąc osiągnąć jak najlepszą jakość dźwięku. 9 lat temu sam zbudował swój pierwszy gramofon, a obecnie produkuje sprzęt dla audiofilów z Polski i zagranicy. Gramofony powstają pod konkretnego klienta i kosztują od 25 000 do 45 000 złotych w zależności od wyposażenia.