GP singapuru

Artykuły - GP singapuru (19)

• Singapur pozostaje do 2017 roku

Singapur pozostaje do 2017 roku

Stanowiący jedną z eliminacji mistrzostw świata wyścig o Grand Prix Singapuru pozostanie w kalendarzu Formuły 1 do 2017 roku.
  • Mark Webber najszybszy na trzecim treningu

Mark Webber najszybszy na trzecim treningu

Australijczyk Mark Webber Red Bull Racing, był najszybszym kierowcą podczas trzeciej sesji treningowej przed GP - Singapuru.
  • Sebastian Vettel, czyli najszybszy kierowca świata

Sebastian Vettel, czyli najszybszy kierowca świata

Uwielbia reggae, do łez doprowadził go film "Życie jest piękne", a prywatności strzeże jak największego skarbu - narzeczonej nie chce przedstawić nawet swemu teamowi - i, jak mała dziewczynka, boi się myszy. Oto Sebastian Vettel i jego sekrety.
  • F1: Nowe porozumienie FOTA

F1: Nowe porozumienie FOTA

Podczas GP Singapuru zespoły Formuły 1 podpisały nowe wstępne porozumienie w sprawie redukcji kosztów w formule 1. Nowe RRA (Resource Restriction Agreement) ma obowiązywać do sezonu 2017.
  • Tak w Singapurze wyprzedzał Robert Kubica. Film!

Tak w Singapurze wyprzedzał Robert Kubica. Film!

W świecie F1 nie milkną pochwały pod adresem Roberta Kubicy. Zdaniem byłego kierowcy F1, Davida Coultharda Polak to przyszły wielokrotny zwycięzca wyścigów. Jeśli chcesz przypomnieć sobie, jak wyprzedzał w niedzielę Robert Kubica - zobacz film.
  • Zadowolony Kubica: Brałbym to w ciemno!

Zadowolony Kubica: Brałbym to w ciemno!

Robert Kubica z zespołu Renault zajął 7 miejsce w GP Singapuru, 15 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Polak mógł zakończyć te zawody na dużo gorszej pozycji, gdyby nie fantastyczna jazda w końcówce wyścigu.
  • GP Singapuru: Triumf Alonso, świetny pościg Kubicy

GP Singapuru: Triumf Alonso, świetny pościg Kubicy

Fernando Alonso z Ferrari we wspaniałym stylu wygrał wyścig o GP Singapuru. Hiszpan, który wywalczył pole position obronił je na starcie i pierwszej lokaty nie oddał aż do linii mety. Tuż za nim wyścig ukończył Sebastian Vettel z Red Bulla, depczący mu po piętach przez 61 okrążeń. Robert Kubica zajął 7. miejsce, które wywalczył po fantastycznym, szalonym pościgu z odległej 13. lokaty.
  • Robert Kubica powalczy w "nocnym" GP Singapuru

Robert Kubica powalczy w "nocnym" GP Singapuru

O godzinie 14.00 czasu polskiego Robert Kubica z teamu Renault wystartuje z ósmej pozycji do Grand Prix Singapuru, 15. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1. Będzie to nocny wyścig rozgrywany przy sztucznym świetle na ulicznym torze.
  • Permane: Renault będzie wysoko

Permane: Renault będzie wysoko

Alan Permane - inżynier wyścigowy ekipy Renault jest pewien, że pomimo kłopotów zespołu w dwóch pierwszych sesjach treningowych przed GP Singapuru w kwalifikacjach Renault będzie wysoko.
  • Kubica 9. na drugim treningu przed GP Singapuru

Kubica 9. na drugim treningu przed GP Singapuru

Robert Kubica z zespołu Renault zajął dziewiąte miejsce na drugim treningu przed niedzielnym wyścigiem Formuły 1 o Grand Prix Singapuru. Najlepszy czas miał Niemiec Sebastian Vettel z Red Bull-Renault. Kubica był także dziewiąty na pierwszym treningu.