Got To Dance

Artykuły - Got To Dance (21)

 • Liszowska: Charyzma albo jest, albo nie

  Liszowska: Charyzma albo jest, albo nie

  - Wiem, jak to jest - mówi Joanna Liszowska o ocenianiu uczestników programu "Tylko taniec. Got to dance". - Jako aktorka poddaję się ocenie widzów. W pracy jurora najważniejsza jest dla mnie uczciwość. Stawiam na prawdę, emocje i ekspresję.
 • Anna Jujka: Zwracam uwagę na wszystko

  Anna Jujka: Zwracam uwagę na wszystko

  Tańczy od siódmego roku życia. Pracuje również jako choreograf i pedagog. W czwartej edycji programu "Tylko taniec. Got To Dance" Anna Jujka znowu jest jurorką.
 • To jest show-biznes. A on jest bezwzględny!

  To jest show-biznes. A on jest bezwzględny!

  Wachlarz technik i stylów - hip hop, breakdance, belly dance, salsa i samba. Do tego afro dance, burleska i disco polo. Kto zrobił na jurorach wrażenie i dostał szansę na udział w programie "Tylko taniec. Got to dance"?
 • Liszowska: Jestem temperamentna

  Liszowska: Jestem temperamentna

  Szczęśliwa jest wtedy, gdy może być aktywna. Joanna Liszowska jako jurorka w "Got To Dance. Tylko Taniec" i Patrycja w "Przyjaciółkach" z pewnością nie narzeka na nudę. Ale pełnię szczęścia czuje przy córce i mężu.
 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!
 • Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joannę Liszowską możemy obecnie oglądać w programie "Tylko taniec. Got to dance", gdzie jako jurorka ocenia taneczne umiejętności oraz w roli temperamentnej Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Aktorka zdradziła, co według niej jest najtrudniejsze w byciu jurorką i za co lubi graną przez siebie postać.
 • Zawsze mówię, co myślę

  Zawsze mówię, co myślę

  Kontrowersyjna, barwna, a przede wszystkim zakochana w tańcu. Krystyna Mazurówna zdradza, czego w tej edycji talent-show mogą spodziewać się po niej uczestnicy i na co będzie zwracać uwagę.
 • Jesień w telewizji Polsat

  Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".
 • "Tylko taniec": Ostatni półfinał

  "Tylko taniec": Ostatni półfinał

  W piątek, 4 maja, w kolejnym odcinku tanecznego show "Tylko taniec. Got to dance" zobaczymy ostatnich półfinalistów, którzy powalczą o wejście do finału. Kto okaże się najlepszy?
 • "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  W połowie maja rozpoczną się precastingi do drugiej edycji programu "Tylko taniec. Got to dance". Telewizja Polsat postanowiła, że nowe odcinki tego tanecznego show widzowie obejrzą jesienią tego roku.

Filmy - Got To Dance (11)

 • "Tylko taniec": Spowodowała, że Alan się jąkał

  Gdy Paulina Turska wchodziła na scenę, Alan nie mógł oderwać od niej wzroku. Gdy odwróciła się tyłem do jurorów, żeby rozpocząć swój taniec, juror wręcz oniemiał. Po intrygującym występie Pauliny, Alan zaczął się nieporadnie jąkać z wrażenia...
 • "Tylko taniec": On kocha Beyonce i tańczy... na szpilkach

  Erwin Stefaniuk spędził w placówkach wychowawczych blisko 12 lat. Interesuje się modą i fryzjerstwem. Jego stylem tanecznym jest jazz funk i wacking. Obie te techniki ze sobą łączy i nazywa "sexy hip hop".
 • Joanna Liszowska i trudna sztuka oceniania

  Czasami trudno jest oceniać uczestników tylko za taniec, znając ich dramatyczne życiowe historie - przyznaje Joanna Liszowska, która w programie "Tylko taniec. Got to dance" zasiada za stołem jurorskim.
 • Przegrali z kontuzją - teraz wracają do gry!

  Jekaterina i Justas to para zawodowych tancerzy pochodzących z Litwy. Swoich siła próbowali już w pierwszej edycji "Tylko taniec. Got to dance", jednak skomplikowana kontuzja kostki u Jekateriny wykluczyła ich z udziału w półfinałach. W drugiej edycji show walczą po raz kolejny.