golfista

Artykuły - Golfista (18)

 • Hobby polskich milionerów

  Hobby polskich milionerów

  Grają w golfa, biorą udział w maratonach i rajdach, nurkują. Polscy milionerzy nie zajmują się wyłącznie biznesem. Co robią po pracy?
 • Samorządy inwestują w pola golfowe

  Samorządy inwestują w pola golfowe

  Inwestowanie w pola golfowe zaczyna się opłacać, odkrywają to samorządy lokalne. Zdaniem ekspertów to dobry pomysł na wykorzystanie nieużytków i promocję regionów.
 • Biznes przy dołku

  Biznes przy dołku

  Na świecie ponad 150 mln osób gra w golfa. To jeden z najpopularniejszych sportów, nie tylko w USA czy na Wyspach, ale też u naszych sąsiadów. Niestety w Polsce golf wciąż nie ma swojej dobrej passy. A szkoda, bo to nie tylko sport dla wybranych, elitarny, czy - jak się przyjęło uważać - drogi.
 • Nazwał Woodsa "czarnym dupkiem", teraz żałuje

  Nazwał Woodsa "czarnym dupkiem", teraz żałuje

  Steve Williams, były caddy (pomocnik golfisty) Tigera Woodsa publicznie nazwał swojego wieloletniego pracodawcę "czarnym dupkiem". Do incydentu doszło w Szanghaju, podczas ceremonii wyboru najlepszego caddy'ego roku.
 • Australijski golfista aresztowany za kokainę

  W sobotę japońska prasa poinformowała, że australijski golfista Wayne Perske został aresztowany w tym kraju za posiadanie kokainy. Przy 36-letnim zawodniku znaleziono ponad 12 gram tego środka w trakcie zatrzymania w barze w mieście Chiba.
 • Tiger Woods wciąż najlepiej zarabiającym sportowcem

  Tiger Woods wciąż najlepiej zarabiającym sportowcem

  Amerykański golfista Tiger Woods, mimo skandalu obyczajowego z jego udziałem, pozostaje najlepiej zarabiającym sportowcem - wynika z rankingu opublikowanego przez "Sports Illustrated". Kolejne miejsca zajmują tenisista Roger Federer i golfista Phil Mickelson.
 • Oosthuizen zwycięzcą golfowego British Open

  Oosthuizen zwycięzcą golfowego British Open

  Uwikłany w skandal obyczajowy amerykański golfista Tiger Woods nie znalazł się na podium wielkoszlemowego turnieju Masters British Open. W szkockim St. Andrews zajął dopiero 24. miejsce, a triumfował reprezentant RPA Lodewicus Theodorius Oosthuizen.
 • McDowell wygrał golfowy US Open

  McDowell wygrał golfowy US Open

  Graeme McDowell z Irlandii Północnej jako pierwszym golfista z Europy od 40 lat triumfował w wielkoszlemowym turnieju US Open. Na drugim miejscu rywalizację na polu w Pebble Beach zakończył inny zawodnik ze Starego Kontynentu - Francuz Gregory Havret.
 • Woods planuje start w British Open

  Woods planuje start w British Open

  34-letni amerykański golfista Tiger Woods planuje start w turnieju wielkoszlemowym British Open, który odbędzie się w dniach 15-18 lipca na polu Old Course w szkockiej miejscowości St. Andrews.
 • Woods drugi po dwóch rundach turnieju Masters

  Woods drugi po dwóch rundach turnieju Masters

  Tiger Woods zajmuje drugie miejsce po dwóch rundach wielkoszlemowego turnieju Masters. Słynny amerykański golfista wrócił w tym tygodniu do gry po kilkumiesięcznej przerwie związanej ze skandalem małżeńskim i publicznym przyznaniu się do licznych zdrad.

Filmy - Golfista (3)