gniazda

Artykuły - Gniazda (51)

 • ​Osy budują tam gniazda wielkości samochodów! Co się dzieje?!

  ​Osy budują tam gniazda wielkości samochodów! Co się dzieje?!

  W środku znajduje się od 15 do 18 tysięcy niebezpiecznych os. Gniazda wielkości volkswagenów garbusów po raz kolejny pojawiły się w amerykańskim stanie Alabama. Sytuacja - mówiąc kolokwialnie - nie należy do najciekawszych...
 • Lubeckie jaskółcze gniazda

  Lubeckie jaskółcze gniazda

  Z kotletów cielęcych.
 • MM 82 KARI - ładowarka podróżna

  MM 82 KARI - ładowarka podróżna

  MM 82 KARI to ładowarka samochodowa z funkcją latarki LED korzystająca z gniazda zapalniczki. Ideą powstania produktu było wykorzystanie gniazda zasilania w samochodzie do ładowania urządzeń elektronicznych w każdym nagłym przypadku, czego efektem są dwa porty USB
 • Jaskółcze gniazda

  Jaskółcze gniazda

  Jajka w cielęcinie.
 • Instalacja telekomunikacyjna obowiązkowa

  Instalacja telekomunikacyjna obowiązkowa

  Nowe budynki będą musiały posiadać własną instalację telekomunikacyjną obejmującą cały odcinek od połączenia z publiczną siecią telekomunikacyjną do gniazda abonenckiego. Dzięki temu instalacja będzie mniej narażona na zniszczenie. Stosowne rozporządzenie podpisał Minister Infrastruktury.
 • Kompleks handlowy wokół "Ptasiego Gniazda"

  Za trzy do pięciu lat teren wokół olimpijskiego stadionu w Pekinie - "Ptasiego Gniazda" - będzie przekształcony w kompleks handlowo-rozrywkowy, poinformowała chińska agencja prasowa.
 • Z Tuskiem kryzys nam niestraszny?

  Z Tuskiem kryzys nam niestraszny?

  Donald Tusk w obliczu zagrożeń straszy robotników i nauczycieli a społeczeństwu próbuje przedstawić się jako dalekowzroczny strateg, który z bocianiego gniazda wszystko widzi i panuje nad polskim okrętem na wzburzonym oceanie światowej gospodarki. Efekty jego mądrych posunięć mają być widoczne każdego dnia i dodawać ludziom otuchy.
 • Bociany odleciały wyjątkowo wcześnie

  Bociany odleciały wyjątkowo wcześnie

  Odleciały bociany gniazdujące w północnej części województwa warmińsko-mazurskiego. Ptaki, które mają gniazda na południu regionu, odbywają ostatnie sejmiki.
 • Odlot z kukułczego gniazda

  Odlot z kukułczego gniazda

  W czasach, kiedy praktycznie wszyscy mają paszport w szufladzie, opowieści o ucieczkach z Polski brzmią egzotycznie. W czasach PRL nie uciekano jednak "z" ale raczej "do". Do wolności, godności, a nawet miłości.
 • Acera inwazja na desktopy

  Acera inwazja na desktopy

  Firma Acer zaprezentowała nowe komputery PC z serii Aspire E, które zostały zaprojektowane z myślą o rozrywce.