glow

Artykuły - Glow (-4)

 • Będzie drożej. Koszty "dachu nad głową" rosną

  Będzie drożej. Koszty "dachu nad głową" rosną

  Po błogim okresie deflacji koszty "dachu nad głową" rosną i to już od siedmiu miesięcy. Dwuosobowa rodzina na mieszkanie wydaje rekordową kwotę około 550 zł miesięcznie. Średnio na ten cel przeznaczamy więc co czwartą złotówkę - wynika z szacunków Open Finance opartych o dane GUS.
 • Dach nad głową eventu

  Dach nad głową eventu

  Branża eventów w naszym kraju rozwija się bardzo dynamicznie. Co roku słyszymy o intrygujących wydarzeniach plenerowych, pełnych atrakcji imprezach, przyciągających uwagę akcjach promocyjnych czy inicjatywach społecznych. Podąża za nią poszerzający się rynek hal namiotowych.
 • Głowa państwa celuje w spready

  Walutowi kredytobiorcy hipoteczni odzyskają znaczną część środków pobranych z tytułu spreadów, a do przewalutowania kredytów mają doprowadzić zdecydowane i odpowiednie działania o charakterze nadzorczym. Tak w największym skrócie prezentują się najnowsze propozycje Prezydenta RP odnośnie restrukturyzacji kredytów walutowych. Projekt ustawy umożliwiającej realizację pierwszego z wyżej wskazanych postulatów z początkiem sierpnia przekazany został pod obrady Sejmu.
 • Głowa pełna oszczędności

  Głowa pełna oszczędności

  O tym czy oszczędzamy, decyduje nie tylko zasobność naszego portfela, ale również to co dzieje się w naszym umyśle. Ogromny wpływ na podejmowane przez nas finansowe decyzje mają czynniki psychologiczne.