głośnik

Artykuły - Głośnik (17)

 • ​Sony Głośnik SRS-XB32 - test

  ​Sony Głośnik SRS-XB32 - test

  Sprawdzamy głośnik bezprzewodowy XB32 marki Sony. To stworzone z myślą o imprezach urządzenie ma sprawdzi się podczas relaksu plaży, w ogrodowym przyjęciu czy na solidnej "domówce". Czy rzeczywiście tak jest?
 • Sonos Move, One SL i Port - inteligentny system audio

  Sonos Move, One SL i Port - inteligentny system audio

  Sonos w Berlinie przedstawiła Sonos Move – produkt, który jest pierwszym krokiem firmy poza wnętrza domu. Move to wszechstronny inteligentny głośnik, dźwięk zarówno we wnętrzach, na zewnątrz, jak i w drodze. Produkty Sonosa są bardzo popularne w USA i Kanadzie. Firma chce teraz przekonać do siebie europejskich klientów.
 • Nowy głośnik przenośny Bose

  Nowy głośnik przenośny Bose

  Bose Portable Home Speaker to nowy przenośny głośnik, który łączy w sobie prostotę obsługi oraz możliwość sterowania głosem.
 • Apple HomePod trafi do sprzedaży w Japonii

  Apple HomePod trafi do sprzedaży w Japonii

  Głośnik amerykańskiego producenta wreszcie trafi do sprzedaży w innych krajach. Już 26 sierpnia urządzenie zadebiutuje w kraju kwitnącej wiśni.
 • Hykker Splash i Hykker Q - tanie głośniki w Biedronce

  Hykker Splash i Hykker Q - tanie głośniki w Biedronce

  ​W ofercie sklepów Biedronka pojawiły się dwa głośniki Bluetooth marki Hykker - odporny na zachlapanie "Splash" i głośnik "Q". Oba w tej samej cenie 29.99 zł.
 • Bezprzewodowy głośnik o wyglądzie torebki

  Bezprzewodowy głośnik o wyglądzie torebki

  Marka Fenda zaprezentowała przenośny głośnik z eleganckim uchwytem stylizowany na kobiecą torebkę.
 • ​Platinet Crude - głośnik jak za dawnych lat

  ​Platinet Crude - głośnik jak za dawnych lat

  ​Platinet Crude to 30-watowy głośnik bezprzewodowy zamknięty w obudowie wzorowanej na klasycznych wzmacniaczach gitarowych. Sprzęt umożliwia też odtwarzanie muzyki przez złącze AUX, a także port USB.
 • Test Ultimate Ears Boom 2

  Test Ultimate Ears Boom 2

  Należąca do Logitecha firma Ultimate Ears jest na naszym rynku od niedawna. Pomimo tego już udało się jej przyciągnąć uwagę konsumentów oryginalnie wyglądającymi, odpornymi głośnikami. Do naszej redakcji trafił model Boom 2 mający wyróżniać się wysoką odpornością na wstrząsy, upadki, a nawet wodę (Certyfikat IPX7).
 • Ultimate Ears - bezprzewodowe głośniki Bluetooth

  Ultimate Ears - bezprzewodowe głośniki Bluetooth

  Na polski rynek trafiła nowa marka bezprzewodowych głośników Bluetooth - Ultimate Ears. Czym wyróżnia się ten sprzęt na tle innych, podobnych urządzeń?
 • Apple HomePod - inteligentny głośnik do domu

  Apple HomePod - inteligentny głośnik do domu

  Podczas konferencji WWDC 2017 firma Apple zaprezentowała długo oczekiwany głośnik domowy z zaimplementowanym asystentem głosowym Siri na pokładzie. Urządzenie ma stanowić konkurencję dla Google Home i Amazon Echo.

Filmy - Głośnik (2)

 • Jak kończą się popisy? Właśnie tak

  Mężczyzna chcąc zaimponować kobiecie często porywa się na różne sposoby. Fakt, nie zawsze kończy się to porażką jak w tym przypadku.
 • Domowy sposób na głośniczek do telefonu

  Głośnik do telefonu to przydatne urządzenie, które sprawdza się przy wielu okazjach. Choć w sklepach bez trudu można taki kupić, czasami zwyczajnie nie mamy do niego dostępu. Wtedy z pomocą przychodzi... własna kreatywność! Poznajcie nasz sposób na to, jak domowym sposobem zrobić głośniczek do telefonu! Zdziwicie się, jakie to proste.