Gillette

Artykuły - Gillette (4)

 • Wielkie wyzwanie maszynki Gillette!

  Wielkie wyzwanie maszynki Gillette!

  Mężczyźni kochają sport i ekstremalne wyzwania. W myśl tej zasady Gillette wraz z Piotrem dokonali czegoś niezwykłego! Po raz pierwszy w Polsce, sprawdzili czy można ogolić się w naprawdę ekstremalnych warunkach! Wszystko odbyło się podczas skoku ze spadochronem na wysokości 4000 metrów!
 • Historia gładkiej twarzy

  Historia gładkiej twarzy

  Wstajesz rano i jeszcze półprzytomny stajesz przed lustrem z pytaniem: "golić się, czy się nie golić?". Zastanawialiście się, dlaczego musimy się golić i jaką drogę przeszły narzędzia do golenia?
 • Żyletki i baterie z Procter & Gamble

  Procter & Gamble zapowiedział przejęcie Gillette za 57 miliardów USD. W efekcie powstanie największy na świecie producent dóbr szybko zbywalnych, który zdetronizuje dotychczasowego lidera - brytyjsko-holenderskiego Unilevera.
 • Zawarcie umowy Gillette Poland International Sp. z o.o.

  Zarząd WARBUD S.A. informuje o powzięciu w dniu dzisiejszym informacji o podpisaniu z firmą Gillette Poland International Sp. z o.o. umowy datowanej dnia 30.07.2004. Przedmiotem umowy jest zaprojektowanie i budowa fabryki Gilette w Łodzi. Wartość umowy: 58 000 000 USD co stanowi równowartość 214.379.600,- PLN Termin realizacji: 30 września 2005r. Łączna wartość kar umownych nie może przekroczyć 10% wartości umowy. Kryterium uznania umowy za znaczącą jest wysokość kapitałów własnych WARBUD S.A