Sport - George Weah

Artykuły - George Weah (10)

 • Piłka nożna. George Weah. Kiedy piłkarz zostaje prezydentem

  Piłka nożna. George Weah. Kiedy piłkarz zostaje prezydentem

  Był mistrzem Włoch, mistrzem Francji, zdobył Puchar Anglii. Był najlepszy na świecie. W 1995 roku wygrał klasyfikację na Piłkarza Roku FIFA i „Złotą Piłkę”. Największe zwycięstwo odniósł w grudniu 2017 roku. Został wybrany prezydentem Liberii.
 • George Weah zagrał w reprezentacji Liberii w wieku 51 lat

  George Weah zagrał w reprezentacji Liberii w wieku 51 lat

  George Weah, prezydent Liberii i były piłkarz roku, w wieku 51 lat znowu zagrał w reprezentacji. Liberia przegrała w Monrovii z Nigerią 1-2.
 • Syn George'a Weaha powołany do reprezentacji USA

  Syn George'a Weaha powołany do reprezentacji USA

  Timothy Weah, syn George'a Weaha, prezydenta Liberii, a w przeszłości jednego z najlepszych w historii piłkarzy afrykańskich, został powołany do reprezentacji USA na towarzyski mecz z Paragwajem, który odbędzie się 27 marca w Cary w Karolinie Północnej.
 • Wybitny piłkarz George Weah został prezydentem Liberii

  Wybitny piłkarz George Weah został prezydentem Liberii

  Najlepszy piłkarz 1995 roku na świecie George Weah został prezydentem Liberii. Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii Czarnego Kontynentu otrzymał w drugiej turze 61,5 procent głosów i pokonał wiceprezydenta Josepha Boakaia.
 • George Weah wciąż walczy o prezydenturę w Liberii

  George Weah wciąż walczy o prezydenturę w Liberii

  Były znakomity piłkarz George Weah, wbrew wcześniejszym nieoficjalnym doniesieniom, nie został jeszcze prezydentem Liberii. Dziś ogłoszono, że, póki co, przeszedł do drugiej tury wyborów.
 • George Weah został prezydentem Liberii

  George Weah został prezydentem Liberii

  Georges Weah, były piłkarz, który potem zamienił buty piłkarskie na tekę polityka, został prezydentem Liberii, podały media.
 • Timothy Weah strzela gole dla reprezentacji USA

  Timothy Weah strzela gole dla reprezentacji USA

  Liberyjczyk George Weah był gwiazdą swojej reprezentacji, a także m.in. PSG i Milanu. Jego syn Timothy zdobywa bramki w barwach młodzieżówki Stanów Zjednoczonych.
 • George Weah kończy 50 lat

  George Weah kończy 50 lat

  Jeden z najlepszych w historii afrykańskich piłkarzy, a obecnie polityk, Liberyjczyk George Weah kończy w sobotę 50 lat. To jak dotychczas jedyny reprezentant Czarnego Kontynentu, którego uhonorowano "Złotą Piłką" dla zawodnika roku na świecie.
 • Syn George'a Weah powołany do kadry Liberii

  Syn George'a Weah powołany do kadry Liberii

  George Weah Junior, syn najlepszego piłkarza FIFA w 1995 roku, został powołany do reprezentacji Liberii na mecz eliminacji Pucharu Narodów Afryki 2017 z Togo.
 • George Weah został senatorem w Liberii

  George Weah został senatorem w Liberii

  Były liberyjski piłkarz George Weah został senatorem w swoim ojczystym kraju. W decydującym głosowaniu najlepszy zawodnik na świecie w 1995 roku uzyskał 78 procent głosów i pokonał Roberta Sirleafa, syna prezydent Ellen Johnson Sirleaf.