​Nowy, bezpieczniejszy most w Genui

Włoski architekt Renzo Piano przedstawił projekt wartego 202 mln euro mostu w Genui, który ma zastąpić ten, który zawalił się kilka miesięcy temu.
  • Genua - Napoli 0-0 w 5. kolejce Serie A

Genua - Napoli 0-0 w 5. kolejce Serie A

Napoli nie dało rady Genui i tyko zremisowało 0-0, przez co straciło pozycję lidera. Arkadiusz Milik zagrał 83 minuty, Piotr Zieliński kwadrans. Całe spotkanie w AS Roma zaliczył Wojciech Szczęsny i obronił rzut karny.
  • Włochy: Wypadek w porcie Genui: co najmniej 3 zabitych

Włochy: Wypadek w porcie Genui: co najmniej 3 zabitych

​Co najmniej 3 osoby zginęły, a około 10 jest zaginionych po wypadku w porcie w Genui, gdzie we wtorek krótko przed północą statek-kontenerowiec uderzył w wieżę kontrolerów ruchu na molo.
  • Davide Ballardini trenerem Genoi

Davide Ballardini trenerem Genoi

Davide Ballardini zastąpił na stanowisku trenera Genoi Luigiego Del Neriego. To efekt niedzielnej porażki u siebie z Catanią 0-2 w 21. kolejce włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. To druga zmiana szkoleniowca w tym sezonie i piąta w ciągu ostatniego roku w Genoi.
  • Ciemności na stadionie, bo nie zapłacono rachunków

Ciemności na stadionie, bo nie zapłacono rachunków

Najbliższe mecze piłkarskie na stadionie Marassi w Genui, który dzielą kluby Genoa (Serie A) i Sampdoria (Serie B), mogą się nie odbyć z powodu niezapłaconych rachunków za energię elektryczną - poinformowała włoska agencja prasowa ANSA.
  • Włochy: 7 ofiar powodzi w Genui

Włochy: 7 ofiar powodzi w Genui

Siedem osób zginęło według najnowszych informacji w Genui w Ligurii na północy Włoch, zalanej w rezultacie gwałtownego oberwania chmury. Z brzegów wystąpiły okoliczne strumienie, ulice w mieście zamieniły się w rwące rzeki.
  • Wygrywali 3-0, a nie awansowali do Ligi Mistrzów

Niesamowitego wyczyny dokonali piłkarze Werderu Brema. Podopieczni Thomasa Schaafa przegrywali z Sampdorią Genua 0-3 w rewanżowym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Niemiecki zespół doprowadził do dogrywki, a w doliczonym czasie gry zapewnił sobie awans do elitarnych rozgrywek.
  • Kolejne kluby chcą mieć Giovinco

Kolejne kluby chcą mieć Giovinco

O Sebastiana Giovinco z Juventusu walczyły już Udinese i Genoa, teraz młodego piłkarza chciałyby mieć u siebie kolejne kluby Serie A. "Tuttosport" informuje, że do walki o gracza Juve włączyły się Napoli i Sampdoria Genua.
  • Serie A: Napoli imponuje formą

Serie A: Napoli imponuje formą

Napoli kontynuuje świetną passę. Piłkarze Neapolu pokonali w niedzielę na własnym boisku Sampdorię Genua 1:0 i wskoczyli na czwarte miejsce tabeli Serie A. Gola na wagę zwycięstwa strzelił German Gustavo Denis.
  • AC Milan podbił Rzym. "El Polaco" ostrzelał Sienę

AC Milan podbił Rzym. "El Polaco" ostrzelał Sienę

W zakończonych spotkaniach 12. kolejki Serie A najciekawiej było w Rzymie, gdzie miejscowe Lazio przegrało z AC Milan 1:2. Po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0 po bramkach Thiago Silvy i Alexandre Pato. W drugiej połowie gola kontaktowego dla Lazio zdobył... Thaigo Silva, pokonując własnego bramkarza.