InteriaTV - gazety

Filmy - Gazety (4)

 • Motylki z kolorowych gazet - jak je zrobić?

  Motyw motyla to genialna propozycja na dekoracje nie tylko do dziecięcych pokoików! Delikatne, kolorowe i estetyczne - w parę chwil można zrobić mnóstwo przepięknych ozdób, które będą cieszyły oko każdego. Tym razem mamy dla was instrukcję, jak zrobić motylki z kolorowych gazet - w parę chwil możecie zrobić ciekawie wyglądające ozdoby, które można wykorzystać jako dekoracja wazoników lub zawieszka, która ubarwi każde wnętrze i doda mu szyku. Poznajcie nasz sposób, jak zrobić motyle z kolorowych gazet!
 • Prosta choinka z gazety

  Święta Bożego Narodzenia wiążą się z choinką - zielone iglaste drzewka to nieodłączny element dekoracji, które pojawiają się w naszych wnętrzach pod koniec grudnia. Jeśli nie macie miejsca na prawdziwą czy sztuczną choinkę nawet najmniejszych rozmiarów - możecie przygotować niewielką choinkę ze zwykłych gazet - w ten sposób wykorzystacie ponownie zadrukowany papier. Zobaczcie, jak to zrobić!
 • "Nie wszystkie tytuły prasowe przetrwają najbliższy rok"

  Najbliższy rok będzie kluczowym okresem dla wydawców prasy papierowej – uważa Sylwester Latkowski, redaktor naczelny tygodnika „Wprost”. Jego zdaniem część tytułów niedługo zniknie z rynku. Deklaruje również, że sam ma strategię na czas kryzysu. Jest nią odejście od dotychczasowego nurtu "grzecznej gazety" i przywrócenie w Polsce dziennikarstwa zaangażowanego.
 • Opakowanie na prezent z gazety

  Zwykły papier gazetowy może stanowić doskonałą bazę dla świątecznego opakowania na prezent. Wystarczy, że odpowiednio go udekorujemy - na przykład za pomocą kolorystycznie dopasowanych drewnianych kul.