Nowe Technologie - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (4613)

 • Tłumacze z napisy.org bez kary

  Tłumacze z napisy.org bez kary

  Tłumacze filmów oraz seriali z zamkniętej 3 lata temu strony napisy.org unikną kary więzienia. Prawdopodobnie bezkarny będzie także administrator serwisu - możemy przeczytać w katowickiej "Gazecie Wyborczej".
 • Lewe programy za 16 mln dolarów

  Lewe programy za 16 mln dolarów

  Ponad 16 mln dolarów kosztowało w ubiegłym roku europejskich przedsiębiorców, w tym także polskich, korzystanie z pirackich programów, informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Policja sprawdzi internautów

  Policja sprawdzi internautów

  W ramach antyhazardowej krucjaty rząd forsuje projekt blokowania stron internetowych i chce większych uprawnień policji w sieci - pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Dobrze być piratem

  Dobrze być piratem

  Co najmniej 5 mln Polaków ściąga z internetu filmy, muzykę, gry i programy komputerowe. Choć grozi im za to więzienie, dzielenie się plikami uważają za styl życia. Dla koncernów to jednak zwykła kradzież - akcentuje "Gazeta Wyborcza" w swoim raporcie.
 • Wrocław i Katowice walczą o inwestycję IBM

  Wrocław i Katowice walczą o inwestycję IBM

  IBM, jedna z największych firm informatycznych świata, chce otworzyć w Polsce centrum informatyczno-usługowe, w którym zatrudni nawet 3 tys. osób z wyższym wykształceniem - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Kupują w internecie fałszywe opinie

  Kupują w internecie fałszywe opinie

  Agencje marketingu, firmy PR a nawet producenci zatrudniają osoby podszywające się pod internautów robiących zakupy. Ich zadaniem jest reklamowanie określonych towarów w taki sposób, jakby je polecały znajomym, po uprzednim wypróbowaniu - alarmuje "Gazeta Wyborcza"
 • Żąda 100 tys. zł odszkodowania od Wikipedii

  Żąda 100 tys. zł odszkodowania od Wikipedii

  Rozpoczął się precedensowy proces wytoczony przez wrocławianina, który domaga się odszkodowania za niepochlebne informacje na jego temat zamieszczone w internetowej encyklopedii Wikipedia - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Odetną internet polskim piratom

  Odetną internet polskim piratom

  Ciężkie czasy nadchodzą dla ściągających z sieci nielegalne pliki z muzyką czy filmami. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", coraz więcej polskich operatorów decyduje się na blokowanie internetu piratom.
 • Cyberprzestępcy szykują skok na PKO?

  Cyberprzestępcy szykują skok na PKO?

  "Gazeta Wyborcza" alarmuje, że moskiewska firma Worldlines szykuje potężny atak phishingowy. Celem najprawdopodobniej będą internetowe konta największego banku w Polsce - PKO BP.
 • Uważaj na oferty zarobku w internecie

  Uważaj na oferty zarobku w internecie

  Setki osób w Polsce - bezrobotni, studenci, nauczyciele - dorabiają jako słupy, piorąc pieniądze pochodzące z internetowych kradzieży. Ale policja szybko ich łapie - informuje "Gazeta Wyborcza".