Biznes - 'Gazeta Wyborcza'

Artykuły - 'Gazeta Wyborcza' (362)

 • List o emeryturze

  List o emeryturze

  Od poniedziałku ZUS rozpoczyna wysyłanie do 16 mln Polaków listów, w których poinformuje, jaka będzie nasza emerytura za 5, 10 czy 30 lat. Dla wielu osób to będzie informacja szokująca - pisze "Gazeta Wyborcza". W liście znajdziemy sumę naszych składek oraz wyliczone na ich podstawie świadczenie.
 • Polska lepsza, niż myślimy

  Polska lepsza, niż myślimy

  W ostatnich czterech latach awansowaliśmy z dziesiątego na trzecie miejsce w ocenach demokracji i stanu gospodarki w Europie Środkowo-Wschodniej - wynika z prestiżowych badań Fundacji Bertelsmanna, które cytuje "Gazeta Wyborcza".
 • Jak (nie) wkurzać klienta

  Jak (nie) wkurzać klienta

  Co piąty konsument zmienił w zeszłym roku przynajmniej jednego dostawcę usług. Aż 85 proc. z nich nie uciekłoby do konkurencji, gdyby dotychczasowy usługodawca w porę zareagował na ich żale - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Wielka spółka bez komina

  Wielka spółka bez komina

  Płace w radzie nadzorczej spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe ograniczy ustawa kominowa. Ale z jej zarządem zostaną podpisane kontrakty menedżerskie - ustaliła nieoficjalnie "Gazeta Wyborcza".
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie spadła o 16 proc. rok do roku

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie spadła o 16 proc. rok do roku

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w listopadzie 2012 roku 250 447 sztuk i było o 16 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej" w listopadzie było wyższe o 3,7 proc. w stosunku do października.
 • Agora podnosi od 2 stycznia cenę "Gazety Wyborczej" o 30 groszy

  Agora podnosi od 2 stycznia cenę "Gazety Wyborczej" o 30 groszy

  Agora podnosi od 2 stycznia cenę "Gazety Wyborczej" o 30 groszy. Wydanie dziennika od poniedziałku do czwartku będzie kosztować 2,3 zł, a w piątek i sobotę 2,8 zł - podała Agora w komunikacie na swojej stronie internetowej. Cena "Gazety Wyborczej" w prenumeracie teczkowej wyniesie 1,9 zł.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w październiku spadła o 18,5 proc. rdr

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w październiku spadła o 18,5 proc. rdr

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w październiku 2012 roku 241 467 sztuk i było o 18,5 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Związani polisami

  Coraz więcej klientów skarży się na sprzedawców oferujących długoterminowe polisy inwestycyjne jako bezpieczne lokaty lub jako inwestycje, z których można się w każdej chwili bezkarnie wycofać - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Krauze walczy o dostęp do morza

  Krauze walczy o dostęp do morza

  Spółka miliardera Ryszarda Krauzego chce odszkodowań od prezydenta Gdyni i państwa oraz zwrotu cennych nieruchomości w mieście - ujawnia "Gazeta Wyborcza".
 • Zaginione pół miliarda

  Zaginione pół miliarda

  Pozorując zyski, Amber Gold płacił od nich podatki. Teraz fiskus musi oddać spółce w upadłości 11 mln zł - donosi "Gazeta Wyborcza".