Biznes - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (396)

 • Dramatyczny wynik "Gazety Wyborczej"

  Dramatyczny wynik "Gazety Wyborczej"

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w lutym 2013 roku 235 589 sztuk i było o 11,7 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Eurocity ulżyło

  Eurocity ulżyło

  Od kilku dni na pociągi EuroCity można już kupować bilety ze zniżką. Okazuje się, że przez 11 lat, wbrew przepisom, tysiące pasażerów musiały przepłacać za przejazd tymi pociągami, pisze "Gazeta Wyborcza".
 • Tajny audyt SKOK-ów. Kondycja kas nieznana

  Tajny audyt SKOK-ów. Kondycja kas nieznana

  Pod koniec 2012 roku odbył się specjalny audyt w SKOK-ach. Kontrolę przeprowadzono na zlecenie nadzoru bankowego. Jednak kondycja finansowa SKOK-ów jest owiana tajemnicą - informuje "Gazeta Wyborcza".
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w styczniu spadła o 16,7 proc. rdr

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w styczniu spadła o 16,7 proc. rdr

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w styczniu 2013 roku 236.118 sztuk i było o 16,7 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Agora nadal na stracie

  Agora nadal na stracie

  Grupa Agory miała w czwartym kwartale 2012 roku 0,1 mln zł straty netto przypadającej na akcjonariuszy jednostki dominującej wobec 8,9 mln zł zysku netto w IV kw. 2011 r. Strata netto okazała się niższa niż oczekiwania analityków, którzy spodziewali się 4,1 mln zł straty w czwartym kwartale.
 • Jak (nie) wkurzać klienta

  Jak (nie) wkurzać klienta

  Co piąty konsument zmienił w zeszłym roku przynajmniej jednego dostawcę usług. Aż 85 proc. z nich nie uciekłoby do konkurencji, gdyby dotychczasowy usługodawca w porę zareagował na ich żale - donosi "Gazeta Wyborcza".
 • Wielka spółka bez komina

  Wielka spółka bez komina

  Płace w radzie nadzorczej spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe ograniczy ustawa kominowa. Ale z jej zarządem zostaną podpisane kontrakty menedżerskie - ustaliła nieoficjalnie "Gazeta Wyborcza".
 • "Gazeta Wyborcza": Małe grosze najdroższe

  Wielkie sieci handlowe protestują przeciwko planom wycofania z obiegu jedno- i dwugroszówek - informuje "Gazeta Wyborcza.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie spadła o 16 proc. rok do roku

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie spadła o 16 proc. rok do roku

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w listopadzie 2012 roku 250 447 sztuk i było o 16 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej" w listopadzie było wyższe o 3,7 proc. w stosunku do października.
 • NBP chce wycofać z obiegu 1- i 2-groszówki

  NBP chce wycofać z obiegu 1- i 2-groszówki

  Po Polsce krąży ponad 12 mld monet, z czego ponad 8 mld stanowią te o nominałach 1, 2 i 5 gr. Narodowy Bank Polski chce wycofać najniższe nominały - informuje "Gazeta Wyborcza".