Sport - Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (73)

 • Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań wygrał spór sądowy z Agorą SA, wydawcą "Gazety Wyborczej". "Gazeta" ma przeprosić "Kolejorza" za informację, jakoby szefostwo klubu świadomie współpracowało z kryminalistami.
 • PZPN kontratakuje! "KoniecPZPN.pl" w sądzie!

  PZPN kontratakuje! "KoniecPZPN.pl" w sądzie!

  Polski Związek Piłki Nożnej jest bezwzględny dla krytyków - pisze "Gazeta Wyborcza". PZPN na drodze sądowej zwalcza twórców akcji "KoniecPZPN.pl".
 • Lech zadowolony ze współpracy z "Wiarą Lecha"

  Po kilku artykułach "Gazety Wyborczej" na temat stosunków między Lechem a pseudokibicami, zarząd poznańskiego klubu postanowił zerwać współpracę z wydawcą dziennika.
 • Wielki Fernando do ... Kubicy

  Wielki Fernando do ... Kubicy

  Fernando Alonso od nowego sezonu Formuły 1 przez trzy lata będzie partnerem klubowym Roberta Kubicy. "Gazeta Wyborcza", powołując się na włoską telewizję Sky podała, że Hiszpan uzgodnił już kontrakt z BMW Sauber.
 • Radwańska ucieknie z Krakowa?

  Radwańska ucieknie z Krakowa?

  Szykuje się prawdziwy skandal pod Wawelem! Już niebawem z Krakowa mogą wyprowadzić się siostry Agnieszka i Urszula Radwańska. Siostry uciekną do innego miasta, bo nie będą miały gdzie trenować. Na kortach ich klubu, KS Nadwiślan developer zamierza wybudować luksusowy apartamentowiec. Całą sprawę opisuje "Gazeta Wyborcza".
 • Wiślaczka pobita w Krakowie

  Wiślaczka pobita w Krakowie

  Poniedziałkowa "Gazeta Wyborcza" doniosła o awanturze wszczętej przez pijane liderki Wisły Can-Pack Kraków.
 • Kopią się po kostkach o Euro 2012

  Kopią się po kostkach o Euro 2012

  Niedawna krytyka Michela Platiniego i UEFA za opieszałość Polski w pracach nad przygotowaniem Euro 2012 to nie jedyny problem związany z organizacją imprezy w Polsce - wskazuje "Gazeta Wyborcza". Rząd i samorządowcy kopią się po kostkach, zamiast grać w jednej drużynie. Nie mogą uzgodnić zasad dofinansowania budowy stadionów.
 • Rodnei w "Jadze"? Nierealne

  Rodnei w "Jadze"? Nierealne

  Wszystko wskazuje na to, że Rodnei odejdzie z Jagiellonii Białystok. W grę wchodzą trzy kluby - m.in. Dynamo Moskwa i GKS Bełchatów - poinformowała "Gazeta Wyborcza".
 • Kłopoty wiceprezesa PZPN!

  Kłopoty wiceprezesa PZPN!

  Eugeniusz K., prawa ręka Michała Listkiewicza i wiceprezes PZPN będzie aresztowany, jeśli w ciągu tygodnia nie wpłaci kaucji 150 tys. zł. Prokurator zarzucił mu działanie na szkodę PZPN-u - podaje "Gazeta Wyborcza".
 • Legia oczyszcza kadrę

  Legia oczyszcza kadrę

  Marcin Burkhardt zimą opuści Legię - spekuluje stołeczna "Gazeta Wyborcza". 24-letni pomocnik ma przenieść się do walczącej o ekstraklasę Lechii Gdańsk.