Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (12458)

 • Wyniki Agora powyżej konsensusu

  Wyniki Agora powyżej konsensusu

  Grupa Agora odnotowała w drugim kwartale 2017 roku 31,4 mln zł zysku EBITDA wobec 22,9 mln zł rok temu - podała spółka w raporcie. Wynik był o 19 proc. wyższy od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 26,3 mln zł zysku. Wpływy ze sprzedaży Gazety Wyborczej spadły jednak o 5,8 proc. do 24,3 mln zł. Sprzedaż czasopism spadła o 30 proc. do 2,8 mln zł.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie spadła o 16,7 proc. rdr

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w listopadzie 148,32 tys. sztuk i było o 16,7 proc. niższe niż rok wcześniej. Spadek rozpowszechniania w porównaniu z październikiem wyniósł 3,1 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 12,9 procent

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 12,9 procent

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w czerwcu 152 tys. sztuk i było o 12,9 proc. niższe niż rok wcześniej. W porównaniu z poprzednim miesiącem wynik jest słabszy o blisko 5 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" nadal spada

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" nadal spada

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w marcu 163,1 tys. sztuk i było o 6,78 proc. niższe niż rok wcześniej. W porównaniu z poprzednim miesiącem wynik jest niższy o 5,51 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań wygrał spór sądowy z Agorą SA, wydawcą "Gazety Wyborczej". "Gazeta" ma przeprosić "Kolejorza" za informację, jakoby szefostwo klubu świadomie współpracowało z kryminalistami.
 • PiS pozywa "Gazetę Wyborczą" za "państwo mafijne"

  PiS pozywa "Gazetę Wyborczą" za "państwo mafijne"

  PiS chce na drodze sądowej przeprosin od wydawcy "Gazety Wyborczej" oraz jej dziennikarza Wojciecha Czuchnowskiego za użycie zwrotu "tak działa państwo mafijne" przy ocenie ułaskawienia byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Pozwani wnoszą o oddalenie pozwu.
 • "Gazeta Wyborcza": Milion Polaków jest chorych. Nie wiedzą o tym

  "Gazeta Wyborcza": Milion Polaków jest chorych. Nie wiedzą o tym

  Trzy miliony Polaków choruje na cukrzycę, milion o tym nie wie – alarmuje dziennik.
 • Sprzedaż "Gazety Wyborczej" drastycznie spada

  Sprzedaż "Gazety Wyborczej" drastycznie spada

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w grudniu 180 tys. sztuk i było o 8,62 proc. niższe niż rok wcześniej.
 • "Gazeta Wyborcza": Tniemy płace albo zamykamy kopalnie

  "Gazeta Wyborcza": Tniemy płace albo zamykamy kopalnie

  Rząd dał górniczym związkom w Kompanii Węglowej alternatywę: albo cięcie płac, albo zamknięcie kopalń. Jeśli nie zgodzą się na obniżkę, to w nowej spółce będzie miejsce tylko dla siedmiu najlepszych kopalń z jedenastu – pisze „Gazeta Wyborcza”.
 • "Gazeta Wyborcza": Nie gmerać przy województwach

  Ze zwiększenia liczby województw wynikłyby same straty - przekonuje w "Gazecie Wyborczej" prof. Grzegorz Gorzelak.

Filmy - Gazeta Wyborcza (7)

 • Kukiz: Mam wizerunek homofoba i faszysty

  System powoduje, że człowiek kwestionujący tenże system, jest wtłaczany w opcję, która obecnie posiada czarny PR. Dlatego Kukiz jest z automatu wrzucany do zwolenników PiS-u przez "Gazetę Wyborczą" - mówi wokalista. I dodaje: - Jak nie mają na ciebie paragrafu, zrobią z ciebie wariata.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Czwartek, 16 sierpnia" * "Męskie wakacje prezydenta" na ostatniej stronie "Dziennika" * Na 12. stronie "Rzeczpospolitej" - "Zwykły tiszert powszedni" * "Gazeta Wyborcza" - muzycznie - na stronie 14. "Spełniam chłopięce marzenia", czyli wywiad z liderem grupy Myslovitz, Arturem Rojkiem.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Codziennie przeglądamy polskie dzienniki w poszukiwaniu alternatywy dla polityki. Dziś w "Dzienniku" czytamy o rozebranej i zaangażowanej Joannie Krupie, a także o kitesurfingu; "Gazeta Wyborcza" pisze o tym jak telefony komórkowe wywróciły do góry nogami nasze zachowania społeczne.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Środa, 8 sierpnia: O kondycji polskich olimpijczyków czytamy w "Rzeczpospolitej"; "Dziennik" pisze o tym jak Polacy poprawiają sobie humor, a "Gazeta Wyborcza" przygląda się naszemu życiu sąsiedzkiemu.