Gazeta Wyborcza

Synonimy:
"Gazeta Wyborcza",
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Gazeta Wyborcza (6626)

 • TVP odmówiła fotoreporterowi "Gazety Wyborczej" akredytacji na Sylwester Marzeń z Dwójką

  TVP odmówiła fotoreporterowi "Gazety Wyborczej" akredytacji na Sylwester Marzeń z Dwójką

  Fotoreporter "Gazety Wyborczej" nie otrzymał akredytacji na organizowanego przez Telewizję Polską Sylwestra Marzeń w Zakopanem. Nie ujawniono powodów takiej decyzji.
 • "GPC": Komisja sejmowa zajmie się rynkiem prasy

  "GPC": Komisja sejmowa zajmie się rynkiem prasy

  Na pierwszym październikowym posiedzeniu sejmowa komisja kultury i środków przekazu zajmie się sytuacją na rynku prasy - podaje "GPC". Nie można lekceważyć tego problemu - zapowiedziała "GPC" Elżbieta Kruk, przewodnicząca komisji.
 • "Wyborcza" zbliża się do 100 tys. sztuk

  "Wyborcza" zbliża się do 100 tys. sztuk

  Rozpowszechnianie płatne razem ogólnopolskich dzienników w czerwcu 2018 roku spadło rok do roku o 9,7 proc. do 626,3 tys. sztuk. W porównaniu z majem sprzedaż spadła o 1 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy (ZKDP).
 • Agora postawi na przejęcia

  Agora postawi na przejęcia

  Agora wyda prawie 500 mln zł na przejęcia. Zdecydowana większość z budżetu 500 mln zł na nowe biznesy Agory w latach 2018-2022 zostanie przeznaczona na akwizycje. Firma prowadzi już analizy i rozmowy w tym zakresie. Planuje też wydać ponad 200 mln na rozwój kin Helios i poszerzyć ofertę cyfrową firmy reklamy zewnętrznej AMS. więcej. Przyjęta strategia grupy zakłada wzrost zarówno poprzez rozwój organiczny, jak i akwizycje - łączne nakłady na inwestycje do 2022 r. mają wynieść maksymalnie około 930 mln zł.
 • Wyniki Agora powyżej konsensusu

  Wyniki Agora powyżej konsensusu

  Grupa Agora odnotowała w drugim kwartale 2017 roku 31,4 mln zł zysku EBITDA wobec 22,9 mln zł rok temu - podała spółka w raporcie. Wynik był o 19 proc. wyższy od oczekiwań analityków, którzy spodziewali się 26,3 mln zł zysku. Wpływy ze sprzedaży Gazety Wyborczej spadły jednak o 5,8 proc. do 24,3 mln zł. Sprzedaż czasopism spadła o 30 proc. do 2,8 mln zł.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" w listopadzie spadła o 16,7 proc. rdr

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w listopadzie 148,32 tys. sztuk i było o 16,7 proc. niższe niż rok wcześniej. Spadek rozpowszechniania w porównaniu z październikiem wyniósł 3,1 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 12,9 procent

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" spadła o 12,9 procent

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w czerwcu 152 tys. sztuk i było o 12,9 proc. niższe niż rok wcześniej. W porównaniu z poprzednim miesiącem wynik jest słabszy o blisko 5 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" nadal spada

  Średnia sprzedaż "Gazety Wyborczej" nadal spada

  Rozpowszechnianie płatne razem "Gazety Wyborczej", wydawanej przez Agorę, wyniosło w marcu 163,1 tys. sztuk i było o 6,78 proc. niższe niż rok wcześniej. W porównaniu z poprzednim miesiącem wynik jest niższy o 5,51 proc. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
 • Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań. Klub wygrał proces, GW musi go przeprosić

  Lech Poznań wygrał spór sądowy z Agorą SA, wydawcą "Gazety Wyborczej". "Gazeta" ma przeprosić "Kolejorza" za informację, jakoby szefostwo klubu świadomie współpracowało z kryminalistami.
 • PiS pozywa "Gazetę Wyborczą" za "państwo mafijne"

  PiS pozywa "Gazetę Wyborczą" za "państwo mafijne"

  PiS chce na drodze sądowej przeprosin od wydawcy "Gazety Wyborczej" oraz jej dziennikarza Wojciecha Czuchnowskiego za użycie zwrotu "tak działa państwo mafijne" przy ocenie ułaskawienia byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego. Pozwani wnoszą o oddalenie pozwu.

Filmy - Gazeta Wyborcza (7)

 • Kukiz: Mam wizerunek homofoba i faszysty

  System powoduje, że człowiek kwestionujący tenże system, jest wtłaczany w opcję, która obecnie posiada czarny PR. Dlatego Kukiz jest z automatu wrzucany do zwolenników PiS-u przez "Gazetę Wyborczą" - mówi wokalista. I dodaje: - Jak nie mają na ciebie paragrafu, zrobią z ciebie wariata.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Czwartek, 16 sierpnia" * "Męskie wakacje prezydenta" na ostatniej stronie "Dziennika" * Na 12. stronie "Rzeczpospolitej" - "Zwykły tiszert powszedni" * "Gazeta Wyborcza" - muzycznie - na stronie 14. "Spełniam chłopięce marzenia", czyli wywiad z liderem grupy Myslovitz, Arturem Rojkiem.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Codziennie przeglądamy polskie dzienniki w poszukiwaniu alternatywy dla polityki. Dziś w "Dzienniku" czytamy o rozebranej i zaangażowanej Joannie Krupie, a także o kitesurfingu; "Gazeta Wyborcza" pisze o tym jak telefony komórkowe wywróciły do góry nogami nasze zachowania społeczne.
 • Apolityczny przegląd prasy

  Środa, 8 sierpnia: O kondycji polskich olimpijczyków czytamy w "Rzeczpospolitej"; "Dziennik" pisze o tym jak Polacy poprawiają sobie humor, a "Gazeta Wyborcza" przygląda się naszemu życiu sąsiedzkiemu.