garnitury

Artykuły - Garnitury (13)

 • Poseł PiS: Zawiadomię prokuraturę ws. zakupu garniturów dla premiera

  Poseł PiS: Zawiadomię prokuraturę ws. zakupu garniturów dla premiera

  Marcin Mastalerek (PiS) zapowiedział, że zawiadomi prokuraturę ws. zakupu ze środków PO garniturów dla premiera Donalda Tuska i sukienek dla jego żony - Małgorzaty. Zdaniem posła PiS szef rządu rzeczy te powinien wpisać do oświadczenia majątkowego.
 • James Bond w idealnym garniturze

  James Bond w idealnym garniturze

  Każdy kolejny film o Jamesie Bondzie to nie tylko piękne kobiety, szybkie samochody i spektakularne efekty specjalne. Równie ważne jest to, jak Daniel Craig, odtwórca roli 007, wygląda na ekranie. Agent Jej Królewskiej Mości musi mieć bowiem... idealnie skrojony garnitur.
 • Izabela Trojanowska oddaje garnitur

  Izabela Trojanowska oddaje garnitur

  1 kwietnia w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu w ramach cyklu "Piosenka ma swoje historie" wystąpi Izabela Trojanowska.
 • Garnituru nie zaliczysz do kosztów

  Strój firmowy może stanowić koszt uzyskania przychodu jeśli obowiązek jego noszenia wynika z przepisów o BHP albo spełnia funkcje reklamowe. Strój firmowy stanowiący wydatek o charakterze reprezentacyjnym nie stanowi kosztu podatkowego.
 • Polska Susan Boyle?

  Polska Susan Boyle?

  Niewidomy śpiewak, mistrz bigosu, szybujące garnitury i swingujący górnicy. Kolejne odcinki "Mam talent!" to niekończące się pasmo niespodzianek.
 • Pochwała Buffetta podwaja kurs

  Akcje chińskiej firmy odzieżowej Dayang Trands w ciągu kilkunastu dni podrożały o około 85 proc. po tym, jak guru inwestorów Warren Buffett oświadczył, że nosi garnitury wyłącznie tej marki - donosi internetowy serwis BBC.
 • Mięśniak w stylowym garniturze

  Mięśniak w stylowym garniturze

  Czy można "ubrać"bezkompromisowego amerykańskiego mięśniaka w stylowy włoski garnitur?
 • Prawdziwy Deadpool w garniturze

  Prawdziwy Deadpool w garniturze

  Ryan Reynolds, którego możemy teraz oglądać w "Narzeczonym mimo woli", zdradził niedawno kilka szczegółów związanych z kolejnym filmem o X-Menie, gdzie wróci jako Deadpool.
 • Garnitury od Prady na Sopot

  Garnitury od Prady na Sopot

  Paweł Stasiak (41 l.), lider Papa D, inwestuje w siebie na całego. Najpierw poprawił sobie urodę u chirurga plastycznego. Teraz udał się do Londynu, by tam kupić sobie kilka supermodnych, drogich ubrań.
 • Kradł garnitury Jamesa Bonda?

  Kradł garnitury Jamesa Bonda?

  Eleganckie garnitury Jamesa Bonda, w których sir Roger Moore występował na planie filmów o superszpiegu, po zakończeniu zdjęć nadal służyły aktorowi - poinformował serwis internetowy PR-inside.

Filmy - Garnitury (2)

 • Jak dobrać męską koszulę? Z czym ją łączyć?

  Prawidłowe dobranie męskiej koszuli potrafi być dużym wyzwaniem. Czym należy się kierować przy wyborze tej części garderoby? Na co, oprócz kołnierzyka, powinniśmy zwracać uwagę? Stylista i krawiec Maciej Zaremba pokazał jak dobrać idealną koszulę. Czy można łączyć ze sobą koszulę i krawat we wzory? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • W tym sezonie modne są klasyczne garnitury. Dominują kraty i odcienie granatu

  Styliści wytyczają nowe trendy w modzie męskiej – marynarki z klapą o szerokości 9,5 cm, spodnie zwężające się ku dołowi i widoczne 1,5 cm mankietu koszuli. Dominującą kolorystyką są wszystkie odcienie granatu, modne są również kraty i materiały z delikatnym deseniem. Elegancki mężczyzna powinien przełamywać klasykę dodatkami, nadającymi formalnym ubiorom świeżość oraz indywidualny charakter. Może to być stylowy szalik, poszetka, kapelusz bądź skórzane rękawiczki. – Obecne trendy nawiązują do klasyki, czyli klapa na standardowe 9,5 cm, która była, jest i w przyszłości również będzie modna. Co się tyczy spodni, to faktycznie na początku lat 90. panowie w Polsce nosili workowate spodnie, które były zdecydowanie za długie, obecnie trendem są spodnie, które zwężają się ku dołowi, ma to podkreślić sylwetkę – mówi Paweł Zbucki, współwłaściciel marki Pitti Style.