Futro z misia

Artykuły - Futro z misia (6)

 • Węże 2020: "Futro z misia" najgorszym filmem roku

  Węże 2020: "Futro z misia" najgorszym filmem roku

  Popkulturowa Akademia Wszystkiego już po raz dziewiąty przyznała Węże - nagrody dla najgorszych filmów roku. Najwięcej wyróżnień i tytuł najgorszego filmu roku otrzymało "Futro z misia" w reżyserii Kacpra Anuszewskiego i Michała Milowicza, które triumfowała w aż 4 kategoriach. Kim są pozostali laureaci?
 • "Futro z misia": Michał Milowicz stracił zegarek

  "Futro z misia": Michał Milowicz stracił zegarek

  Na planie komedii "Futro z misia" znany iluzjonista Y tak oczarował Michała Milowicza, że ten nawet nie zorientował się, że z ręki zniknął mu zegarek.
 • Bohdan Łazuka powraca na duży ekran

  Bohdan Łazuka powraca na duży ekran

  Po ośmiu latach przerwy Bohdan Łazuka powraca na duży ekran w komedii gangsterskiej "Futro z misia". Popularny aktor i piosenkarz, który niedawno skończył 81 lat, gra rolę księdza. "Mam piękny cytat kończący film" - zdradza PAP Life.
 • Jest pierwsza zapowiedź "Futra z misia"

  Jest pierwsza zapowiedź "Futra z misia"

  Ekipa kultowej komedii "Chłopaki nie płaczą": Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko, powraca! Jest pierwszy zwiastun wyreżyserowanego przez pierwszego z nich "Futra z misia".
 • "Futro z misia": Koniec pierwszego etapu zdjęć

  "Futro z misia": Koniec pierwszego etapu zdjęć

  Zakończył się pierwszy etap zdjęć do filmu "Futro z misia" w reżyserii Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego.
 • Michał Milowicz reżyserem komedii gangsterskiej

  Michał Milowicz reżyserem komedii gangsterskiej

  Już niedługo mają się rozpocząć zdjęcia do nowej polskiej komedii gangsterskiej "Futro z misia". Jej twórcą będzie Michał Milowicz. Popularny aktor obiecuje, że jego film będzie przypominał najpopularniejszych przedstawicieli gatunku: "Chłopaki nie płaczą" oraz "Poranek kojota".

Filmy - Futro z misia (2)