Fuerteventura

Artykuły - Fuerteventura (4)

 • Wyspy Kanaryjskie: którą wybrać?

  Wyspy Kanaryjskie: którą wybrać?

  W ostatnich latach Wysypy Kanaryjskie cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Większość biur podróży oferuje wyjazd na jedną z cztarech głównych wysp archipelagu: Gran Canarię, Teneryfę, Fuerteventurę lub Lanzarote. Mimo że dzieli je niewielka odległość i firmy turystyczne na miejscu oferują jednodniowe wycieczki na sąsiednie wyspy, to każda z nich ma nieco odrębny charakter . Ktorą wybrać i jakie są największe atrakcje na każdej z nich? Przed wakacjami warto znać takie informacje!
 • Fuerteventura: Dla aktywnych i leniuchów

  Fuerteventura: Dla aktywnych i leniuchów

  Mniej popularna niż jej siostry - Gran Canaria i Teneryfa. Zachwyca widokami, dostarcza niezapomnianych wrażeń i kusi przysmakami.
 • Hotel jak z bajki

  Hotel jak z bajki

  Gala finałowa konkursu Queen of Poland 2011 odbędzie się w czterogwiazdkowym hotelu R2 Rio Calma na hiszpańskiej wyspie Fuerteventura. To miejsce spełnia najwyższe wymagania! Uwiedzie błękitem Oceanu, zrelaksuje zielenią ogrodów i rozpieści słońcem.
 • Na białym piasku

  Na białym piasku

  Fuerteventura, najstarsza i druga co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Kanaryjskich, kusi kilometrami dziewiczych plaż z białym piaskiem. To doskonałe miejsce na kąpiele - tak słoneczne, jak i morskie.
 • Sylwestrowy boom czas zacząć

  Sylwestrowy boom czas zacząć

  Koniec listopada to ostatni dzwonek, aby wybrać spośród dostępnych ofert najlepsze miejsce na sylwestrowy wyjazd. W tym roku do "żelaznych" propozycji wyjazdowych, takich jak Egipt czy Tunezja, dołączyła m.in. hiszpańska wyspa Fuerteventura, słynąca z bardzo pięknych, niekończących plaż i doskonałych warunków do windsurfingu.
 • Na Wyspach Szczęśliwych

  Na Wyspach Szczęśliwych

  Wyspy Kanaryjskie to złociste plaże, tuż koło tych z czarnym piaskiem, wulkany, palmy, pamiątki po hiszpańskich zdobywcach i przede wszystkim gwarancja słońca przez cały rok.

Filmy - Fuerteventura (4)

 • Wietrzna wyspa, którą pokochali Polacy

  Fuerteventura to hiszpańska wyspa, położona we wschodniej części archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jej nazwa to zbitka słów odnoszących się do silnych wiatrów wiejących na wyspie (hiszpańskie fuerte - mocny, viento - wiatr). Miejsce tojest bardzo popularne wśród Polaków. Dlaczego? Zobaczcie.
 • Marta Wierzbicka zachwycona egzotyczną wyspą!

  W ramach akcji radia RMF FM, Marta Wierzbicka wraz z setką słuchaczy wybrała się na tygodniowy wypoczynek na jedną z malowniczych Wysp Kanaryjskich. Co aktorka sądzi o Fuerteventurze? Gdzie spędzała wakacje i czy gdzieś jeszcze zamierza się wybrać?
 • Lato w RMF FM: Wygraj wakacje na Fuerteventurze!

  Marzysz o wakacjach w miłym gronie na jednej z egzotycznych wysp? Nie masz funduszy, by tam pojechać? Nie martw się! Już teraz wyślij swoje zgłoszenie i leć z nami na Fuerteventurę! Zbierz swoją ekipę: żonę, brata, przyjaciół, sąsiada, listonosza - kogo tylko chcesz. Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że w krótki sposób uzasadnisz, kogo i dlaczego chciałbyś zabrać ze sobą. Autorów najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy wyjątkowym, tygodniowym wyjazdem na Fuerteventurę w towarzystwie gwiazd: Margaret, Marty Wierzbickiej i Antka Smykiewicza! Tak słuchacze radia RMF FM bawili się w poprzednich latach na Teneryfie. Aby przeżyć niezapomniane wakacje, KLIKNIJ i weź udział w konkursie!
 • Maślak: Rozjaśniam włosy, opaliłem się na Fuerteventurze

  Rafał Maślak zmienia image. Mister Polski zdradził, że chce rozjaśnić włosy, a także ubierać się modniej. Ostatnio wyjechał nawet na Fuerteventurę, gdzie opalił się i zrobił 30 nowych stylizacji, które systematycznie będzie publikować na swoim blogu.