fryzury

Artykuły - Fryzury (179)

Zdjęcia - Fryzury (1)

 • muzyka.interia.pl
  Tak zmieniała się 30-letnia Christina Aguilera

Filmy - Fryzury (38)

 • Jak używać falownicy?

  Falownica to jeden z najprostszych sposobów, by stworzyć przepiękną fryzurę pełną delikatnych fal. To odpowiedni, doskonale wyglądający kompromis pomiędzy prostymi a mocno kręconymi włosami - falownica sprawi, że włosy wydają się gęstsze, zdrowsze - jak z reklam! Nie każda z nas wie jednak, jak poprawnie używać falownicy. A to dziecinnie proste! Zobaczcie nasz poradnik!
 • Kokarda z włosów - jak ją zrobić?

  Kokarda z włosów to prosty sposób na dziewczęcą, lekką fryzurę, która doskonale sprawdzi się właściwie na każdą okazję. Jest praktyczna, a jej wygląd - zarówno elegancki, jak i lekko frywolny! Zobaczcie, jak w parę chwil zrobić kokardę z włosów - to dziecinnie proste!
 • Jak zrobić koka twisterem?

  Kok to jedna z tych uniwersalnych fryzur, które pasują do właściwie każdej codziennej stylizacji. Jest prosty w wykonaniu, można go ubarwiać kolorowymi dodatkami - koczki są coraz popularniejsze! Jak zrobić koka za pomocą twistera? Zobaczcie, jak łatwo to zrobić!
 • Warkocz z czterech pasm - krok po kroku

  Warkocz z czterech pasm to tylko na pozór skomplikowana w wykonaniu fryzura. Robi się ją bardzo szybko, a efekt jest zawsze przepiękny - misternie upleciony, nadaje dziewczęcego powabu kobiecie w każdym wieku. Zobaczcie nasz poradnik, jak szybko zrobić warkocz z czterech pasm!