fryzury

Artykuły - Fryzury (350)

Zdjęcia - Fryzury (1)

 • muzyka.interia.pl
  Tak zmieniała się 30-letnia Christina Aguilera

Filmy - Fryzury (31)

 • Jak zaplatać warkocz dobierany?

  Zaplatanie warkocza samo w sobie może być trudne dla niektórych z nas. Jeszcze trudniejsze wydaje się zrobienie warkocza dobieranego, który znakomicie sprawdza się dla każdej kobiety. Nadaje bowiem lekkiego, dziewczęcego uroku, lekko wydłuża i wysmukla twarz. Z naszego poradnika dowiecie się, jak zaplatać warkocz dobierany - zrobicie go w parę chwil!
 • Nowy fryzjerski trend. Na głowie... wyrzeźbi Marylin Monroe!

  Gwiazdy z przeszłości są przywracane do życia na… głowach mieszkańców Tajwanu. Czy to Marilyn Monroe czy Bruce Lee – stylista fryzur Allen Chen zrobi z twoich włosów wszystko. Uzbrojony w pięć elektrycznych maszynek do strzyżenia włosów, jedną maszynkę do golenia i prawie trzy godziny pełnej koncentracji, Chen stopniowo kreśli twarz znanej aktorki: brwi, rzęsy, usta powoli nabierają kształtu.
 • Kobiece sztuczki: Krótkie włosy - idealne fryzury!

  Krótkie włosy są wygodne i szybkie w stylizacji, jednak trudniej zrobić z nich efektowną fryzurę. W filmiku znajdziecie 3 propozycje jak urozmaicić codzienną stylizację włosów. Zapraszamy! Program Kobiece sztuczki prowadzą Martyna i Karolina z kanału MarKa Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ OD 19:00.
 • Jak zrobić kłosa? Poradnik krok po kroku

  Warkocz kłos to ciągle modna propozycja na fryzurową odmianę na głowie! Zachwyca swoją misternie plecioną konstrukcją, choć niewiele z nas wie, że zrobienie go nie wymaga ogromnych zdolności manualnych i poświęcania długich godzin! Zobaczcie, jak zrobić kłosa - to prawdziwa klasyka wśród fryzur, która pasuje na każdą okazję!