francuz

Artykuły - Francuz (321)

Filmy - Francuz (4)

 • Młody Francuz prezentuje niesamowite zdolności gimnastyczne

  Bangoura Ibrahima, 24-latek z francuskiego Montpellier od małego ćwiczy gimnastykę. Jego oczkiem w głowie są wyskoki i koziołki, których jest w stanie zrobić naprawdę wiele. Swoje umiejętności często prezentuje na ulicach miasta, do zabawy zapraszając ludzi. Ci odważniejsi dają się namówić na asystowanie Bangourowi i stają w szeregu, nad którym przeskakuje. Jak mówi Bangoura, kiedy skupia się na gimnastyce czuje się jak superbohater. Swoimi filmami chce zwrócić uwagę na swój sport i kto wie, może podnieść jego prestiż do rangi dyscypliny olimpijskiej.
 • Francuz pokonał maraton w czasie kwarantanny. Zobacz jak! Wideo

  Elisha Nochomovitz z Francji ma niejeden pokonany maraton na swoim koncie. W czasie pandemii koronawirusa postanowił przebiec 42,2 km w dość nietypowy sposób. Sportowiec pokonał dystans na swoim balkonie.
 • Jak zrobić warkocz francuski?

  Jak się robi warkocz francuski? Taka fryzura zachwyca swoją misternością i zawsze dodaje szyku, jednak zrobienie dobrego warkocza francuskiego może niektórych przerażać. Poznajcie nasz krótki poradnik, jak zrobić tego typu warkocz - w kilka chwil każda z was nauczy się, jak go robić!
 • Robi drewniane zabawki erotyczne!

  Na pierwszy rzut oka, to zwyczajny warsztat stolarski. Jednak powstają tu przedmioty, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. 37-letni francuski stolarz robi bowiem drewniane zabawki erotyczne.