fotografowanie

Artykuły - Fotografowanie (9)

 • Festiwal Unsound wprowadza zakaz fotografowania

  Festiwal Unsound wprowadza zakaz fotografowania

  Organizatorzy krakowskiego Unsound Festival wydali... zakaz fotografowania koncertów. "Chcemy skłonić publiczność do skupienia się na przeżywanej chwili" - tłumaczą. Ograniczenie dotyczy nie tylko publiczności, ale i mediów.
 • Mamy pierwsze zdjęcie nowego Mini!

  Mamy pierwsze zdjęcie nowego Mini!

  Fotografowanie zamaskowanych samochodów, które jeszcze przed premierę odbywają jazdy testowe to już prawdziwa gałąź przemysłu.
 • Piosenkarz fotografuje znane kobiety

  Piosenkarz fotografuje znane kobiety

  Choć w latach 90. zeszłego stulecia dał się światu poznać jako piosenkarz, Bryan Adams jest dziś uznanym fotografem.
 • Co ona fotografuje?

  Co ona fotografuje?

  Chcesz dowiedzieć się co właścicielka tego aparatu (i tych rąk) fotografuje? Kliknij TUTAJ.
 • Brad fotografuje Angelinę

  Brad fotografuje Angelinę

  Angelina Jolie i Brad Pitt musieli ocenzurować ostatnią sesję zdjęciową dla magazynu "W", gdyż fotografie, które zrobił Brad Pitt okazały się zbyt ostre.
 • Czy jest zakaz fotografowania?

  Czy jest zakaz fotografowania?

  Zaprzyjaźniony z serwisem Motoryzacja portal poboczem.pl cieszy się w sieci coraz większym zainteresowaniem i popularnością. To dla nas spora satysfakcja.
 • Nicole Kidman fotografuje

  Nicole Kidman fotografuje

  Nicole Kidman ("Godziny") zagra główną rolę w filmie "Fur", będącym opowieścią o życiu Diane Arbus, słynnej amerykańskiej artystki tworzącej niezwykłe fotografie. Poprzednią kandydatką do roli Arbus była Samantha Morton ("Raport mniejszości").
 • Samantha Morton fotografuje

  Samantha Morton fotografuje

  Samantha Morton ("Słodki drań", "Raport mniejszości", "Nasza Ameryka") prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie "Fur", który ma być opowieścią o życiu Diane Arbus, słynnej amerykańskiej artystki tworzącej niezwykłe fotografie. Reżyserią opowieści zajmie się Steven Shainberg ("Sekretarka").
 • Bolonia: zakaz fotografowania!

  Bolonia: zakaz fotografowania!

  Salon samochodowy w Bolonii to może nie największa i nie najważniejsza tego typu impreza w Europie. Ale do stolicy Emilia-Romania przyjeżdżają wszyscy najwięksi producenci samochodów z całego świata. Italia bowiem to ogromny i ważny rynek motoryzacyjny a o taki trzeba dbać i pokazywać tam wszystko co najważniejsze i najnowsze.