fotograficzny

Artykuły - Fotograficzny (43)

 • Nikon COOLPIX S800c - pierwszy aparat fotograficzny z Androidem!

  Nikon COOLPIX S800c - pierwszy aparat fotograficzny z Androidem!

  Nikon wprowadzi na rynek aparat COOLPIX S800c obsługiwany przez system operacyjny Android (w wersji 2.3). Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi aparat umożliwia m.in. dostęp do Google Play, otwierając świat aplikacji fotograficznych, mediów społecznościowych i gier.
 • Test Nokia 808 PureView - telefon do robienia zdjęć

  Test Nokia 808 PureView - telefon do robienia zdjęć

  Nokia 808 PureView to smartfon wyposażony w potężny aparat i nie do końca świeży system. Czy to pełne sprzeczności urządzenie ma szanse na rynkowy sukces?
 • FVF 2012: Nagrody dla najlepszego sprzętu fotograficznego

  FVF 2012: Nagrody dla najlepszego sprzętu fotograficznego

  W Łodzi trwa największa w Polsce impreza branży fotograficznej i filmowej - Targi Film Video Foto. Najlepsze z prezentowanych produktów i usług rywalizowały w konkursie o Medal Targów. Jakie sprzęty zyskały uznanie jurorów?
 • Start, Druh, Fenix - aparaty fotograficzne Made in Poland

  Start, Druh, Fenix - aparaty fotograficzne Made in Poland

  Jak fotografowali nasi ojcowie i dziadkowie? Wśród staroci często można natknąć się na aparaty radzieckie, najczęściej plastikowe Smieny czy ciężkie, metalowe Zenity. Oprócz konstrukcji ze Wschodu można znaleźć też aparaty z dumnie brzmiącym napisem Made in Poland.
 • Co powinien posiadać telefon komórkowy?

  Co powinien posiadać telefon komórkowy?

  Aparat fotograficzny, dostęp do internetu przez Wifi, odtwarzacz MP3 czy bluetooth - to najbardziej poszukiwane funkcjonalności nowych telefonów komórkowych, wynika z raportu IAB Polska.
 • Wakacyjna komórka od LG

  Wakacyjna komórka od LG

  LG wprowadza na polski rynek najnowszy telefon komórkowy - LG Bali (LG GM360). Telefon wyposażony został w nowoczesny aparat fotograficzny, bezpośredni dostęp do serwisów społecznościowych oraz Bluetooth 2.1 z profilem A2DP.
 • Wybierz najlepsze zdjęcia miesiąca!

  Grudniowy konkurs fotograficzny został zamknięty. Opublikowaliśmy 121 spośród nadesłanych przez Was zdjęć. Sami zdecydujcie, które prace powinny zostać nagrodzone. Wyniki 7 stycznia! KLIKNIJ, żeby zobaczyć wszystkie zdjęcia. Oceniajcie i piszcie komentarze. Spośród 30 najwyże
 • Otwarto wystawę fotograficznych portretów Krzysztofa Gierałtowskiego

  Jan Paweł II, Magdalena Abakanowicz, Krzysztof Kieślowski, Roman Polański, Tadeusz Kantor, Andrzej Wajda i Zbigniew Zapasiewicz - to niektórzy bohaterowie fotograficznych portretów Krzysztofa Gierałtowskiego, prezentowanych na otwartej wystawie "Indywidualności polskie" w Bibliotece Narodowej.
 • Wystawa fotograficzna nagrobków Wrocławia

  "O nich mówią kamienie" to tytuł wystawy fotograficznej Marka Nowakowskiego, którą od czwartku można oglądać we wrocławskim Muzeum Etnograficznym. Wystawa, która ma ukazać "wielokulturowy" Wrocław, będzie czynna do końca grudnia.
 • Operator komórkowy dla dzieci

  Operator komórkowy dla dzieci

  W Danii można już kupić aparat telefoniczny przeznaczony specjalnie dla małych dzieci. WIGOMO One ma wbudowany moduł GPS, dzięki któremu rodzice mogą śledzić, co dzieje się z ich pociechami. Dziecięca komórka ma odtwarzacz MP3 i aparat fotograficzny.

Filmy - Fotograficzny (1)