Fakty - Forum Ekonomiczne w Krynicy

Artykuły - Forum Ekonomiczne w Krynicy (1)

 • "Człowiek Roku" Kaczyński. "To wiatr w żagle PiS"

  "Człowiek Roku" Kaczyński. "To wiatr w żagle PiS"

  Tytuł "Człowieka Roku" przyznany Jarosławowi Kaczyńskiemu na Forum Ekonomicznym w Krynicy zaskoczył nie tylko samego uhonorowanego. Skąd taka decyzja? Kto na niej najwięcej zyska? Poprosiliśmy o komentarz politologa dr Jacka Sokołowskiego z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz dr hab. Norberta Maliszewskiego, specjalistę ds. marketingu politycznego z Uniwersytetu Warszawskiego.

Filmy - Forum Ekonomiczne w Krynicy (2)

 • Ks. Stryczek: „500 plus” czy „Wyprawka 300 plus” to zmiany cywilizacyjne

  Jednym z gości na Forum Ekonomicznym w Krynicy był ks. Jacek Stryczek - prezes stowarzyszenia "Wiosna" oraz współtwórca akcji "Szlachetna Paczka". W rozmowie dla Interii zdradził, jakie plany ma fundacja oraz co sądzi m.in. o "500 plus".
 • "Forum od samego początku byłą łącznikiem pomiędzy Wschodem, Polską, a Zachodem"

  W dniach 4-6 września w Krynicy odbywa się XXVIII Forum Ekonomiczne. - Forum od samego początku byłą łącznikiem pomiędzy Wschodem, Polską, a Zachodem – stwierdził Marek Moczulski, prezes zarządu firmy Bakalland Spółka Akcyjna. - Zwyczajowo i tradycyjnie jest wiele tematów na styku biznesu i gospodarki. Świat innowacji zmienia się, często padają pytania o zmiany na rynku pracy pod kątem automatyzacji i cyfryzacji. Dyskutowaliśmy o tym, co będzie za 10-20 lat. W grę wchodzi technologia, ale konkluzja jest taka: człowiek potrzebny będzie zawsze – ocenił Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe. (Agencja TVN/x-news)