fitness

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Fitness (Płyta zespołu 'Miss Polski') ,

Artykuły - Fitness (50)

 • Składki od przychodów pracowniczych w interpretacjach ZUS

  Składki od przychodów pracowniczych w interpretacjach ZUS

  Podstawę wymiaru składek ZUS dla pracowników stanowi przychód w rozumieniu przepisów ustawy o pdof, osiągany z tytułu zatrudnienia w ramach stosunku pracy. Nie każdy jednak przychód pracowniczy jest obciążony składkami, na co uwagę zwraca ZUS w wydawanych przez siebie interpretacjach.
 • UOKiK wszczął postępowanie antymonopolowe przeciwko 17 przedsiębiorcom, w tym Benefit Systems

  UOKiK wszczął postępowanie antymonopolowe przeciwko 17 przedsiębiorcom, w tym Benefit Systems

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wszczął postępowanie przeciwko 17 przedsiębiorcom, w tym przeciwko Benefit Systems i jej spółce zależnej Fit Invest w związku z podejrzeniem zawarcia porozumienia w sprawie podziału rynku klubów fitness - poinformowały Benefit Systems i UOKiK w piątkowych komunikatach.
 • Najnowsze technologie wkraczają do branży fitness

  Najnowsze technologie wkraczają do branży fitness

  Inteligentne rozwiązania coraz częściej wykorzystywane są w sporcie. VHOOP, czyli inteligentne hula-hoop to kolejny, obok skakanki Smart Rope LED, produkt z branży fitness zaprezentowany na targach Mobile World Congress 2018 w Barcelonie.
 • Brzuch ze stali. Adrianna Palka pokaże wam, jak szybko spalić "oponkę"

  Brzuch ze stali. Adrianna Palka pokaże wam, jak szybko spalić "oponkę"

  Marzysz o płaskim i wyrzeźbionym brzuchu? Przed tobą trening wzmacniający mięśnie brzucha, który możesz wykonać w domu. Ćwiczenia angażują do pracy mięśnie skośne, proste i poprzeczne. - Trenuj minimum cztery razy w tygodniu, a rezultaty będą widoczne już po miesiącu, przy odpowiedniej diecie i wysiłku aerobowym – zachęca sportsmenka i trenerka personalna Adrianna Palka.
 • To koniec sieci klubów Jatomi. Biznes w likwidacji

  To koniec sieci klubów Jatomi. Biznes w likwidacji

  Jatomi Fitness, jedna z największych sieci fitness w Polsce, kończy działalność. - Sprzedajemy aktywa, a polski biznes jest obecnie w stanie likwidacji. Stworzony dziewięć lat temu model biznesowy nie ma już zastosowania w przypadku dzisiejszego konsumenta - mówi Trevor Brennan, CEO Jatomi Fitness Group.
 • Kluby fitness przeżywają oblężenie, 3 mln Polaków

  Kluby fitness przeżywają oblężenie, 3 mln Polaków

  Polacy chcą być fit także jesienią. Zwłaszcza we wrześniu zauważalny jest duży wzrost liczby członków klubów fitness. Z raportu Deloitte wynika, że w Polsce już prawie 3 miliony ma wykupiony karnet.
 • Fitbit Ionic - nowy smartwatch mierzący kondycję i postępy treningu

  Fitbit Ionic - nowy smartwatch mierzący kondycję i postępy treningu

  Na rynku debiutuje Ionic - pierwszy smartwatch firmy Fitbit, oferujący spersonalizowane wskazówki, dynamiczne treningi, sensor SP02, cieszący się uznaniem w branży GPS, śledzenie podczas pływania, muzykę, zbliżeniowe płatności i wiele dni pracy na jednym ładowaniu baterii.
 • Uwaga na dietetyczne trendy

  Uwaga na dietetyczne trendy

  Każdy rok przynosi ze sobą zupełnie nowe trendy - w modzie, makijażu czy nawet kierunkach naszych podróży. Nie inaczej sprawa wygląda z jedzeniem. Jakie dietetyczne trendy tym razem opanują świat? Czym będziemy się inspirować w 2017 roku, by być pięknymi i tryskać witalnością?
 • Większość osób chce znać skład swojego ciała

  Większość osób chce znać skład swojego ciała

  Wiedza dotycząca tego, co tworzy nasze ciało, to ogromna wartość. Analiza jego składu pozwoli zrozumieć poziom zaawansowania aktywności fizycznej i osiągnąć zamierzone cele treningowe. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez firmę TomTom większość aktywnych osób chce dokonywać takich pomiarów.
 • Dobre perspektywy branży fitness

  Dobre perspektywy branży fitness

  Europejski rynek fitness jest wart prawie 27 miliardów euro i wciąż rośnie. Z raportu firmy doradczej Deloitte wynika, że do klubów fitness należy blisko 52 i pół miliona osób, czyli o 3,9 procent więcej, niż rok temu. Do klubów, których liczba na koniec ub. roku wyniosła nieco ponad 2,5 tys., uczęszcza już 2,77 mln Polaków.

Filmy - Fitness (54)