fitness

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
fitness , Fitness (Płyta zespołu 'Miss Polski')

Artykuły - Fitness (50)

 • Casey Fleyshman: Królowa fitness

  Casey Fleyshman: Królowa fitness

  Casey Fleyshman to amerykańska trenerka fitness. Wysportowana blondynka zgromadziła na swoim Instagramie już prawie 800 tysięcy obserwujących, a liczba jej fanów wciąż rośnie.
 • Branża sportowa w kryzysie. Czas na otwarcie?

  Branża sportowa w kryzysie. Czas na otwarcie?

  Druga połowa maja to czas odmrażania sportu. Branża apeluje o zwiększenie limitu uczestników masowych imprez na świeżym powietrzu.
 • Straty branży fitness na skutek pandemii szacowane na miliardy złotych

  Straty branży fitness na skutek pandemii szacowane na miliardy złotych

  Polska jest siódmym co do wielkości rynkiem fitness w Europie, który generuje ok. 1 mld dolarów przychodów rocznie. Straty pandemiczne branży fitness w 2020 r. można szacować na ok. 3-4 mld zł. Zdaniem ekspertów trzeba będzie je odrabiać przez co najmniej 5-7 lat.
 • Kluby fitness chcą wznowić działalność 1 lutego

  Kluby fitness chcą wznowić działalność 1 lutego

  Jak informuje "Rzeczpospolita", zdesperowani przedsiębiorcy nie chcą już dłużej czekać na odmrożenie branży. W poniedziałek, 1 lutego, większość klubów, ma wbrew zakazom sanitarnym, wznowić działalność
 • UOKiK: Ponad 32 mln zł kary na największe sieci fitness

  UOKiK: Ponad 32 mln zł kary na największe sieci fitness

  Prezes UOKiK Tomasz Chróstny nałożył ponad 32 mln zł kary na największe sieci fitness, w tym spółkę Benefit Systems, operatora kart MultiSport, za porozumienie ograniczające konkurencję - podział rynku - poinformował UOKiK. Najwyższą karę dostał Benefit Systems.
 • Trenuj z domu. Co zyskasz dzięki yes2move.com?

  Trenuj z domu. Co zyskasz dzięki yes2move.com?

  W pracy spędzasz 8 godzin głównie w pozycji siedzącej, a do biura dojeżdżasz samochodem lub komunikacją miejską – również przez większość czasu siedząc? Zawodowe obowiązki pochłaniają cię do tego stopnia, że nie zawsze masz czas na to, by przygotować zdrowe, odpowiednio zbilansowane posiłki o wartości energetycznej dopasowanej do twoich potrzeb oraz trybu życia? Sprawdź, jak możesz to zmienić.
 • Pandemia dopadnie fitness i rozrywkę

  Pandemia dopadnie fitness i rozrywkę

  Tym razem przedsiębiorcy nie zamierzają potulnie godzić się na administracyjne ograniczenia w prowadzeniu działalności. Ale przed spadkiem popytu trudno im będzie się obronić.
 • Rzecznik MŚP pisze do premiera: Branży fitness grozi bankructwo

  Rzecznik MŚP pisze do premiera: Branży fitness grozi bankructwo

  Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców Adam Abramowicz w stanowisku skierowanym do premiera Mateusza Morawieckiego krytycznie ocenił zapowiedź zamknięcia lub ograniczenia funkcjonowania kolejnych branż, m.in. fitness, basenów i saun.
 • Branża fitness: Większość klientów nie wróciła na siłownię

  Branża fitness: Większość klientów nie wróciła na siłownię

  Właściciele klubów fitness liczą straty i odbudowują bazę klientów po ponownym otwarciu obiektów. Z badania rynku przeprowadzonego przez Polską Federację Fitness wynika, że w przypadku dwóch trzecich klubów swój karnet sprzed pandemii reaktywowała mniej niż połowa klientów.

Filmy - Fitness (148)