Fiolka Najdenowicz

Synonimy:
Fiolka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Fiolka Najdenowicz (7)

 • ​Wielki powrót Fiolki Najdenowicz?

  ​Wielki powrót Fiolki Najdenowicz?

  Długi niewidziana Fiolka Najdenowicz była gościem programu "Dzień dobry TVN". Wokalistka opowiedziała o swoim obecnym życiu, nowej książce i planach na przyszłość.
 • Fiolka Najdenowicz: Święta buddystki

  Fiolka Najdenowicz: Święta buddystki

  - Jeżeli chodzi o duchowy wymiar tych świąt, to nie mają dla mnie kompletnie żadnego znaczenia, gdyż jestem buddystką - mówi wokalistka Fiolka Najdenowicz w rozmowie z serwisem Styl.pl.
 • Fiolka odstawiona

  Fiolka odstawiona

  Najnowszego talk-show telewizji TV4, "Ja tylko pytam" (na antenie od 20 września), nie poprowadzi Fiolka Najdenowicz. Kontrowersyjna wokalistka, znana z tanecznego duetu Balkan Electrique i działalności solowej, podobno fatalnie wypadła w roli prowadzącej.
 • Fiolka poprowadzi talk-show

  Fiolka poprowadzi talk-show

  Kontrowersyjna wokalistka Fiolka Najdenowicz poprowadzi codzienny talk-show w telewizji TV4. Program pojawi się prawdopodobnie w połowie września. Stacja ma nadzieję, że będzie on "motorem napędowym" jesiennej ramówki.
 • Fiolka i Bajor w teledysku do filmu "Quo Vadis"

  Fiolka i Bajor w teledysku do filmu "Quo Vadis"

  W Sali Ratuszowej PKiN w Warszawie, w piątek, 20 lipca, nakręcono kolejną cześć teledysku do utworu "Dove Vai", będącego tematem przewodnim filmu Jerzego Kawalerowicza "Quo Vadis". Wykonawcami pieśni są Małgorzata Walewska, Fiolka oraz Michał Bajor. Twórca muzyki do filmu jest natomiast Jan A. P. Kaczmarek, jeden z najsłynniejszych polskich twórców muzyki filmowej, od prawie 20 lat mieszkający w Los Angeles.
 • Powstaje temat przewodni filmu "Quo Vadis"

  Małgorzata Walewska, Fiolka i Michał Bajor nagrywają temat przewodni filmu "Quo Vadis", w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, poinformowała w czwartek, 21 czerwca, wytwórnia Sony Music Polska. Kompozytorem utworu jest Piotr Rubik. Utwór powstaje do "Satiriconu" Petroniusza, jednego z głównych bohaterów powieści "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza, doradcy Nerona w sprawach dobrego smaku, konsula, a potem prokonsula Bitynii. W postać tę wcielił się w filmie Bogusław Linda.
 • "Jakieś czary"

  "Jakieś czary"

  Fiolka Najdenowicz, właścicielka niepowtarzalnego głosu i równie wyjątkowego śmiechu, powróciła do muzyki solową płytą, zatytułowaną po prostu „Fiolka”. Była wokalistka formacji Balkan Electrique zaprosiła do współpracy Leszka Biolika (na co dzień basistę zespołu Republika) i z jego pomocą zarejestrowała 10 piosenek, łączących folklor bałkański z brzmieniami i aranżacjami na miarę XXI wieku. Z głośno śmiejącą się i pięknie śpiewającą Fiolką rozmawiał Jarosław Szubrycht.

Filmy - Fiolka Najdenowicz (3)

 • "Można przetrwać zimę w tym kraju"

  Wszystko zależy od tego, jaka jest ta zima - mówi Fiolka Najdenowicz. - Nie mam problemów ze skórą, dlatego zimą wystarczy mi dobry krem, na to make-up i daję radę - zapewnia wokalistka.
 • Fiolka Najdenowicz i święta buddystki

  Wszystkie te karpie pod galaretą są dla mnie straszne - wyznaje Fiolka Najdenowicz, dla której święta są "fajnym pretekstem do spotkania z bliskimi. - Na szczęście moja rodzina mieszka w Szwecji, więc przejęłam ich zwyczaje kulinarne.
 • Fiolka pracuje nad nową płytą

  Nowoczesna i elektroniczna - taka ma być nowa płyta Fiolki Najdenowicz. Prace nad materiałem trwają, na razie gotowych jest pięć utworów, a Fiolce pomaga DJ Mniamos.