film „Yves Saint Laurent”

Artykuły - Film „Yves Saint Laurent” (3)

 • "Yves Saint Laurent": Sprawił, że kobiety pokochały nagość

  "Yves Saint Laurent": Sprawił, że kobiety pokochały nagość

  Dzięki niemu Sharon Stone, Victoria Beckham i Paris Hilton mogły publicznie pokazać się w przezroczystych kolekcjach odważnie eksponujących biust. To właśnie Yves Saint Laurent rozpoczął prawdziwą modową rewolucję, która uwolniła pokolenia kobiet. Sekrety niezwykłego życia i zjawiskowych kolekcji tego geniusza mody ujawnia film "Yves Saint Laurent", który do kin trafi już 30 maja.
 • "Yves Saint Laurent": Geniusz, który uszczęśliwił tysiące kobiet [zwiastun]

  "Yves Saint Laurent": Geniusz, który uszczęśliwił tysiące kobiet [zwiastun]

  Dystrybutor biograficznego filmu "Yves Saint Laurent" zaprezentował polski zwiastun opowieści o jednym z najsłynniejszych projektantów świata. Premiera francuskiej produkcji zaplanowana jest na 30 maja.
 • Pierre Niney nago jako Yves Saint Laurent

  Pierre Niney nago jako Yves Saint Laurent

  Na internetowej stronie brytyjskiego dziennika "Guardian" zamieszczono premierowy fragment biograficznego filmu "Yves Saint Laurent", w którym słynny francuski projektant rozbiera się do słynnego zdjęcia. Na polskie ekrany obraz trafi 30 maja.

Filmy - Film „Yves Saint Laurent” (1)

 • „Yves Saint Laurent”: Jak powstaje „sukienka Mondriana"?

  Inspirowana geometrycznymi obrazami holenderskiego malarza Pieta Mondriana seria sukienek Yves Saint Laurenta stała się hitem, błyskawicznie podbijając nie tylko świat mody, ale tworząc określony styl, który odważnie wkroczył do popkultury. We fragmencie biograficznego filmu „Yves Saint Laurent” możemy zobaczyć, jak projektant wpadł na rewolucyjny pomysł.