Nowe Technologie - FIFA

Artykuły - FIFA (6)

 • FBI sprawdzi decyzje FIFA

  FBI sprawdzi decyzje FIFA

  FBI rozpoczęło właśnie śledztwo w sprawie prawdopodobnej aktywności hakerów, którzy mogli wpłynąć na wybór miasta gospodarza Piłkarskich Mistrzostw Świata w 2022.
 • Piłkarski wirus w Internecie

  Piłkarski wirus w Internecie

  Po Internecie krąży e-mail, informujący o wylosowaniu biletu na mistrzostwa świata w Niemczech w 2006 roku. W rzeczywistości do komputera wkrada się robak, który może zniszczyć dane lub przesłać je do autora wirusa.
 • FIFA 2004 najlepsza

  Sprzedaż gier komputerowych w Wielkiej Brytanii jest opłacalnym interesem. Jak wynika z najnowszego raportu ELSPA - w roku 2003 przyniosła rekordową wartość 1,26 miliarda GBP , co oznacza wzrost o 7,1 proc. w porównaniu z rokiem 2002.
 • FIFA rośnie najszybciej

  Badania ruchu w sieci przeprowadzone przez Nielsen//NetRatings tym razem nie przyniosły żadnej sensacji. Zgodnie bowiem z oczekiwaniami największy wzrost oglądalności w ubiegłym tygodniu zanotowała oficjalna strona FIFA, na której zanotowano ponad 420 procent wzrostu ruchu. Nieco mniejszy wzrost zanotowały inne serwisy związane z rozpoczętymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej.
 • Nie tak łatwo o bilety

  Wprawdzie FIFA zarezerwowała pewną liczbę biletów sprzedawanych przez internet na mecze mistrzostw świata w piłce nożnej dla kibiców "miejscowych" - jednak wbrew pozorom ich zakup przez siec nie jest taka prostą sprawą jak mogłoby się wydawać. I to nie tylko na mecze gospodarzy (tu praktycznie bilety są dostępne wyłącznie na czarnym rynku).
 • Moda na domeny z odzysku

  WIPO ma pełne ręce roboty tego lata. Głośne sukcesy w "odzyskaniu" domen Julii Roberts czy Jimmiego Hendrixa spowodowały nawał podobnych wniosków "do rozpatrzenia". Ostatnio do szwajcarskiej agendy ONZ zwróciła się federacja piłkarska (FIFA) - żądając odebrania domeny "www.fifa-world-cup.com" niejakiemu Jonathanowi Nuttowi z Wielkiej Brytanii.