fidget spinner

Artykuły - Fidget spinner (8)

 • Tego jeszcze nie było. Telefon w formie fidget spinnera

  Tego jeszcze nie było. Telefon w formie fidget spinnera

  Firma Chilli postanowiła skorzystać z gasnącej popularności prostej zabawki, która robiła furorę latem, i stworzyć telefon opary o jej konstrukcję.
 • Fidget Spinner w Biedronce

  Fidget Spinner w Biedronce

  W czwartek 10 sierpnia sieć sklepów Biedronka wprowadza do oferty Fidget Spinnery – gadżet rozchwytywany przez dzieci i dorosłych. Wirująca zabawka z łożyskami w pięciu różnych kolorach będzie dostępna w cenie 7,99 zł.
 • Spinner, jak to działa?

  Spinner, jak to działa?

  Pojawiła się nagle i od razu zdobyła serca dzieci i młodzieży na całym świecie. Mowa o zabawce fidget spinner, która w bardzo krótkim czasie stała się fenomenem. 26 lipca 2017 r. Egmont wyda poradnik „Spinner. Jak to działa?”, który przybliży świat tej niezwykłej zabawki.
 • Rosyjska TV: Fidget spinnery narzędziami kontroli umysłów?

  Rosyjska TV: Fidget spinnery narzędziami kontroli umysłów?

  Rosyjska stacja telewizyjna wyemitowała bardzo kuriozalny materiał, w którym sugerowała, że... fidget spinnery są urządzeniami wykorzystywanymi przez opozycję do kontroli umysłów.
 • Fidget spinner spowodował dwa groźne wypadki

  Fidget spinner spowodował dwa groźne wypadki

  Spinnery wciąż są na topie. Zabawka szturmem podbija kolejne rynki i place zabaw, a także pierwsze strony gazet i portali, które donoszą o wypadkach spowodowanych przez ten przedmiot.
 • Fidget Spinner - na co powinno uważać bawiące się nim dziecko?

  Fidget Spinner - na co powinno uważać bawiące się nim dziecko?

  Fidget Spinnery robią furorę na całym świecie. Ta prosta konstrukcja zawojowała internet, szkoły i podwórka. Czy każde dziecko może bawić Fidget Spinnerem? Na co należy uważać?
 • Fidget Spinner - kobieta, która je wynalazła, nie zarabia na nich

  Fidget Spinner - kobieta, która je wynalazła, nie zarabia na nich

  Popularna zabawka została wynaleziona przez amerykankę już w latach 90.. Nie zarobiła ona jednak na tym pomyśle ani dolara.
 • Fidget Spinner - zabawka z USA zrobi furorę w Europie?

  Fidget Spinner - zabawka z USA zrobi furorę w Europie?

  Fidget Spinner, gadżet, który został stworzony z myślą o osobach mających problemy z koncentracją, stał się szalenie popularny w USA. Ile kosztuje Fidget Spinner i czy moda na tę zabawkę trafi do Europy?

Filmy - Fidget spinner (3)