Fernando Torres

Artykuły - Fernando Torres (165)

Filmy - Fernando Torres (10)

 • Emocjonalne pożegnanie Fernando Torresa. Wideo

  Fernando Torres zagrał swój ostatni mecz. Hiszpan zakończył karierę w piątek. Było wiele emocji, chociaż pożegnanie mogło być lepsze, bo jego klub przegrał w lidze japońskiej 1-6.
 • Fernando Torres przed swoim ostatnim meczem w karierze. Wideo

  Fernando Torres w czerwcu ogłosił zakończenie kariery. W piątek po raz ostatni wyjdzie na boisko w oficjalnym meczu.
 • Fernando Torres: Steven Gerrard to najlepszy piłkarz z jakim grałem. Wideo

  W czwartek Fernando Torres ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Hiszpan zdradził, kto był najlepszym piłkarzem, z jakim przyszło mu grać. Wskazał na wieloletniego kapitana Liverpoolu - Stevena Gerrarda.
 • Hiszpania: Albo zwycięstwo, albo pakowanie walizek

  Tylko zwycięstwo – żaden inny wynik spotkania z Chile nie usatysfakcjonuje Hiszpanów. Jeśli przegrają, będą mogli pakować walizki i żegnać się z brazylijskim mundialem. - Nasz los wciąż jest w naszych rękach i nie zależy od nikogo innego. O tym właśnie musimy pamiętać, wychodząc na boisko przeciwko Chile - mówi Vicente del Bosque, który po bolesnej porażce 1:5 z Holandią starał się odbudować przez ostatnie dni morale swoich podopiecznych. - Naszym celem jest zwycięstwo; to jedyna opcja, jeśli chcemy zachować szansę na awans do kolejnej rundy - to słowa Iniesty, który wspólnie z selekcjonerem i Fernando Torresem wziął udział w przedmeczowej konferencji prasowej.