ferguson

Artykuły - Ferguson (367)

 • USA: Szef policji w Ferguson podał się do dymisji

  USA: Szef policji w Ferguson podał się do dymisji

  Szef policji w Ferguson, w stanie Missouri, podał się dymisji po opublikowaniu przez Departament Sprawiedliwości raportu ostro krytykującego funkcjonowanie służb porządkowych w tym mieście, które było widownią gwałtownych protestów czarnej ludności.
 • USA: Burmistrz Ferguson odwołany ze stanowiska

  Burmistrz Ferguson, w stanie Missouri, został we wtorek odwołany przez Radę Miejską po opublikowaniu przez federalny resort sprawiedliwości raportu ostro krytykującego funkcjonowanie policji w tym mieście, które było widownią gwałtownych protestów czarnej ludności.
 • USA: Policjant z Ferguson zrezygnował ze służby

  USA: Policjant z Ferguson zrezygnował ze służby

  Biały policjant, który w sierpniu zastrzelił czarnoskórego nastolatka Michaela Browna w Ferguson w stanie Missouri zrezygnował ze służby w tamtejszej policji - poinformował w sobotę jego adwokat. Śmierć 18-latka i jej okoliczności wywołały falę zamieszek.
 • USA: Aresztowania w Ferguson i innych miastach

  USA: Aresztowania w Ferguson i innych miastach

  Do środy wieczór policja aresztowała ponad 400 osób w Ferguson, w stanie Missouri oraz w innych miastach USA, w których doszło do protestów po decyzji ławy przysięgłych o niepostawieniu w stan oskarżenia białego policjanta, który w sierpniu zastrzelił czarnego nastolatka.
 • Regent TV 7 - telewizyjny tablet z GPS

  Regent TV 7 - telewizyjny tablet z GPS

  Firma Ferguson wprowadza na rynek nowy 7-calowy tablet oparty o system Android 4 z możliwością odbioru telewizji naziemnej oraz pamięcią 1024 MB RAM.
 • Cute 9TV - przenośny odtwarzacz DVD z wbudowanym telewizorem

  Cute 9TV - przenośny odtwarzacz DVD z wbudowanym telewizorem

  Lada dzień w sklepach ze sprzętem RTV pojawi się nowy Ferguson Cute 9TV - przenośny odtwarzacz DVD z wbudowanym telewizorem, który dzięki dołączonej antenie umożliwia odbiór cyfrowej telewizji naziemnej.
 • Ferguson S3 - tablet za 550 złotych

  Ferguson S3 - tablet za 550 złotych

  Firma Ferguson wprowadza na rynek 7-calowy tablet z DVB-T oparty o system Android 4.0.Urządzenie łączy w sobie możliwość odbioru telewizji naziemnej, nawigację GPS wraz z mapą Polski offline oraz 1024 MB pamięci RAM.
 • "FT": Roubiniego i Fergusona plan dla eurostrefy

  "FT": Roubiniego i Fergusona plan dla eurostrefy

  Nowojorski ekonomista Nouriel Roubini i harvardzki historyk Niall Ferguson sądzą, że plan ratunkowy dla eurostrefy powinien obejmować trzy elementy: bankowość, reformy strukturalne i wspólną odpowiedzialność za dług.
 • "FT": Roubiniego i Fergusona plan dla eurostrefy

  "FT": Roubiniego i Fergusona plan dla eurostrefy

  Nowojorski ekonomista Nouriel Roubini i harvardzki historyk Niall Ferguson sądzą, że plan ratunkowy dla eurostrefy powinien obejmować trzy elementy: bankowość, reformy strukturalne i wspólną odpowiedzialność za dług.
 • Dymitar Berbatow opuści Manchester United

  Dymitar Berbatow opuści Manchester United

  Dymitar Berbatow opuści zespół Manchesteru United po zakończeniu sezonu - poinformował agent bułgarskiego piłkarza. Barw zespołu trenera Alexa Fergusona bronił od 2008 roku, gdy przeszedł do MU z Tottenhamu Hotspur.