Ferdynand Kiepski

Artykuły - Ferdynand Kiepski (4)

 • Andrzej Grabowski: Niech każdy spędza święta, jak chce

  Andrzej Grabowski: Niech każdy spędza święta, jak chce

  "Żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie jestem żadnym wielkim kucharzem, a tematu odchudzania unikam jak ognia!" - zdradza Andrzej Grabowski. Popularny aktor telewizyjny i filmowy w wywiadzie wspomina czasy, gdy wierzył w świętego Mikołaja, opowiada o swoich talentach kulinarnych, a także broni dobrego imienia Ferdynanda Kiepskiego, w którego rolę wciela się już od 432 odcinków.
 • Ze mną się nie napijesz? Ranking, jakiego jeszcze nie było...

  Ze mną się nie napijesz? Ranking, jakiego jeszcze nie było...

  Najlepsze i najbardziej abstrakcyjne dyskusje przeważnie rodzą się podczas spotkań w męskim gronie. Ostatnio podczas redakcyjnego kolegium "po godzinach" na tapetę wszedł temat, który wywołał prawdziwe poruszenie. Zaczęliśmy się bowiem zastanawiać nad tym, z którym znanym bohaterem polskich filmów i seriali napilibyśmy się najchętniej.
 • Trudniej widzów rozśmieszyć niż wzruszyć!

  Trudniej widzów rozśmieszyć niż wzruszyć!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze "Świata według Kiepskich", był gwiazdą pierwszego odcinka nowego kabaretowego show TVP1 "Dzięki Bogu już weekend!". Aktor związany jest z polską sceną kabaretową niemal od początku swojej kariery, ale - jak mówi - bardzo długo pracował, by nauczyć się... rozśmieszać ludzi.
 • Mandaryna kontra Kiepski

  Mandaryna kontra Kiepski

  TVP 2 zdecydowała się już na realizację drugiej edycji "Fortu Boyard". Wśród uczestników show znajdą się między innymi Mandaryna i serialowy Ferdynand Kiepski - czyli Andrzej Grabowski.