'Fast'

Artykuły - 'Fast' (185)

 • Przeciwutleniacze – co to takiego?

  Przeciwutleniacze – co to takiego?

  Te naturalne substancje pilnują, by w organizmie nie było za wiele wolnych rodników (utleniaczy), bo ich nadmiar szkodzi zdrowiu.
 • Brat Paula Walkera zagra w "Szybkich i wściekłych 7"?

  Brat Paula Walkera zagra w "Szybkich i wściekłych 7"?

  Czy Cody Walker, 25-letni brat Paula Walkera, który zginął tragicznie 30 listopada, zagra zamiast niego w ostatnich scenach siódmej części "Szybkich i wściekłych"?
 • To jest temat: Dieta odkwaszająca doda ci energii

  To jest temat: Dieta odkwaszająca doda ci energii

  Wielu lekarzy i specjalistów od leczenia naturalnego uważa, że przyczyną chronicznego zmęczenia może być brak równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. Sprzyja temu nasz tryb życia, niewłaściwe odżywanie się, stresy.
 • Terminy przekazywania raportów okresowych w 2012 roku

  Raport bieżący nr 1/2012Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd spółki Fast Finance S.A. niniejszym wskazuje terminy publikacji raportów okresowych w 2012 roku: 1.Jednostkowy raport roczny za rok obrotowy 2011 - 26 kwietnia 2012r. 2. Jednostkowe raporty kwartalne: - raport za IV kwartał 2011r. -21 lutego 2012r. - raport za I kwartał 2012r. - 10 maja 2012 r. - raport za III kwartał 2012r. - 6 listopada 2012r. 3. Jednostkowy raport półr
 • Z czym kojarzy się Małyszowi miłość? Z adrenaliną?

  Z czym kojarzy się Małyszowi miłość? Z adrenaliną?

  Fast Food? Polska? Kontuzje? Pobawmy się w skojarzenia z Adamem Małyszem.
 • Fast Finance uruchamia fundusz sekurytyzacyjny

  Notowana na GPW firma z branży wierzytelności poinformowała o powstaniu Fast Finance Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego FIZ. Jest to kolejny etap realizacji długofalowej strategii rozwoju spółki.
 • Utworzenie funduszu inwestycyjnego

  Raport bieżący nr 19/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd Fast Finance S.A. niniejszym informuje, iż ukonstytuował się fundusz inwestycyjny Fast Finance Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. 14 grudnia 2011 nastąpił pierwszy przydział certyfikatów inwestycyjnych na kwotę 500 000 zł. W ocenie Zarządu Fast Finance, utworzenie funduszu przyczyni się w średniej i długiej perspektywie do poprawy wyników finansowych. Roz
 • Nagroda Deloitte Technology Fast 500 EMEA

  Zarząd Inwestycje.pl Spółka Akcyjna informuje, że Spółka została wyróżniona w prestiżowym konkursie Deloitte Techonology Fast 500 EMEA. Spółka została sklasyfikowana na 41 miejscu z przeciętną stopą wzrostu przychodów z działalności operacyjnej w ciągu ostatnich 5 lat na poziomie 2719%. Ranking Deloitte Technology Fast 500 EMEA obejmuje najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwa z zakresu nowoczesnych i innowacyjnych technologii działające na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i
 • Raport kwartalny Q 3/2011 FAST FINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

  Raport w załącznikuWybrane dane finansowe
 • Kto najchetniej sięga po fast food?

  Kto najchetniej sięga po fast food?

  Częste spożywanie posiłków w restauracjach typu fast food jest najbardziej typowe dla klasy średniej - twierdzą autorzy amerykańskich badań, opublikowanych w piśmie "Population Health Management".

Filmy - 'Fast' (2)

 • Burger jak marzenie

  W czym tkwi sekret idealnego, przyrządzonego w domu burgera, który nie ma nic wspólnego z fast foodem? Posłuchaj rad szefów kuchni!
 • Brytyjczycy kochają fast foody

  TV Biznes: Kłopoty Naftohazu * Olimpijski biznes w Chinach * Brytyjczycy kochają fast foody * Ekologiczny Mediolan