fantastyka

Artykuły - Fantastyka (8)

 • Porsche i Lucasfilm zaprojektowali statek kosmiczny do Gwiezdnych Wojen

  Porsche i Lucasfilm zaprojektowali statek kosmiczny do Gwiezdnych Wojen

  Najlepsi projektanci z Porsche AG oraz Lucasfilm Ltd. Połączyli siły, czego efektem jest niesamowity statek kosmiczny. Zostanie on zaprezentowany na premierze najnowszego filmu Gwiezdne Wojny.
 • Najlepsza zabawa dla fanów fantastyki!

  Najlepsza zabawa dla fanów fantastyki!

  Trzeci "Krakon" już za pasem. Dla każdego fana fantastyki i mangi znajdzie się coś ciekawego. W tym roku gościem honorowym będzie mistrz horroru Graham Masterton.
 • Potężne korporacje stworzone przez popkulturę

  Potężne korporacje stworzone przez popkulturę

  Światem rządzą korporacje. To one, manipulując opinią polityczną, społeczną i gospodarczą, decydują o kształcie naszego życia. Czy faktycznie jesteśmy bezbronni?
 • Czarodzieje

  Czarodzieje

  Epicka opowieść o magii i innych światach, która znacznie rozszerza granice konwencjonalnego nurtu fantasy.
 • Polska rocznica "Gwiezdnych wojen"

  Polska rocznica "Gwiezdnych wojen"

  Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki Polcon 2009 odbędzie się w tym roku w Łodzi w dniach od 27-31 sierpnia. Atrakcją konwentu ma być wizyta aktorów grających w "Gwiezdnych wojnach" w 25. rocznicę polskiej premiery filmu.
 • Ujazdowski: Rozłam w PiS to fantastyka

  Ujazdowski: Rozłam w PiS to fantastyka

  Wiceprezes PiS Kazimierz Michał Ujazdowski powiedział, że doniesienia o odejściu z PiS grupy posłów związanych z Kazimierzem Marcinkiewiczem to "wiadomość z krainy fantastyki".
 • Rosyjska fantastyka w nowym RPG

  Studio KranX Productions przed miesiącem ujawniło swoją nową zręcznościową grę utrzymaną w klimacie fantasy. Dopiero teraz zdecydowano się na podanie szczegółów odnośnie zawartości tej zbliżonej do słynnego "Dungeon Siege" pozycji. Pierwsze informacje o ambitnym projekcie "Not The Time For Dragons" ujawniono w wywiadzie udzielonym dla rosyjskiego serwisu Crpg. Gra będzie bazować na fantastycznej powieści pod tym samym tytułem autorstwa popularnych także w Polsce pisarzy Nika Pier
 • Zapowiedź: Duality